Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wymian wyświetlacza + nawigacja


Gość zuraw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się na wstawieniem do swojej Almerki Kolorowego wyświetlacza z nawigacją. Przeczytałem chyba już "cały internet 2 razy" i wiem że kilka osób się też do tego przymierzało ale nikt nie napisał z jakim skutkiem. Więc tutaj moje pytanie. czy ktoś już robił taki przeszczep i z jakim skutkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość freunds

Jest jeden kolega na tym forum który przełożył monochromatyczny wyświetlacz, ale to od cholery dłubania. Sam miałem alkę bez wyświetlacza i kupiłem rozbitka z kolorową navi, ale nie starczyło zapału, gdybyś chciał to mogę Ci odsprzedać zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ile chcesz za ten zestaw. W swojej almerze mam wyswietlacz ale ten mniejszy dwukolorowy chcialbym wymienic go na kolorowy i ciekawi mnie czy istnieje taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

Odświeżam temat. Wiecie komu udała się ta przekładka? Mam kilka pytań odnośnie montażu. Chętnie zrobię fotorelację, wrzucę i podzielę się informacją ze wszystkimi. Posiadam N16 z mono wyświetlaczem, chciałbym założyć kolorowy z navi. Posiadam wszystkie elementy (czytnik, wyświetlacz, antenę, chyba wszystkie wiązki, moduł tel i coś jeszcze nie wiem nawet dokładnie co :)Proszę o kontakt do prekursora w tej dziedzinie

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...