Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

palenie sprzegła


nelson38

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Musiałem ostatnio kilka razy ruszyć pod górkę, z ręcznego + więcej gazu na wciśniętym sprzęgle. W kabinie dosc mocno było potem czuc nieprzyjemny swad - cos jak siarka ;-).

To nie jest moje pierwsze auto ;-) i nigdy wcześniej sie z czyms takim nie spotkałem. Tez ktoś tak ma/miał?

Czy tylko mój egzemplarz ma taka przypadłość?

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Musiałem ostatnio kilka razy ruszyć pod górkę, z ręcznego + więcej gazu na wciśniętym sprzęgle. W kabinie dosc mocno było potem czuc nieprzyjemny swad - cos jak siarka ;-).

To nie jest moje pierwsze auto ;-) i nigdy wcześniej sie z czyms takim nie spotkałem. Tez ktoś tak ma/miał?

Czy tylko mój egzemplarz ma taka przypadłość?

 

pozdrowienia

Nie przejmuj się,jak pczytasz to forum to zobaczysz ze od micry ,note ,qq,po inne tak mają.

Ja też ze 2 razy doswiadczyłem tego jak wyjeżdżałem z zasp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie też tak się zdarza. Zacząłem się zastanawiać czy samochód ma kolejny feler czy ja nie umiem jeździć ( a to nie pierwsze auto i takie rzeczy w innych samochodach nie miały miejsca) ale jak tak jest w nissanach to jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie przejmuj się,jak pczytasz to forum to zobaczysz ze od micry ,note ,qq,po inne tak mają.

Ja też ze 2 razy doswiadczyłem tego jak wyjeżdżałem z zasp :)

Ja obecnie mam Tiide 1,6 i nie miałem takiego przypadku, wcześniej miałem Tino 2,2 i też się z tym nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam Tiide 1,6 i nie miałem takiego przypadku, wcześniej miałem Tino 2,2 i też się z tym nie spotkałem

Bo i nie jest to jakaś przypadłość nagminna.Ja doświadczyłem tego 2 razy (na 3 lata)i to zimą gdy próbowałem wykaraskać się z zasp(sprzęgło dostało ostro w D...)Córka w K12 też miała to ze 2 razy i też w podobnych okolicznościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Taka chyba przypadlosc Nissana - malem Almere N16 oraz dwie Primery P12 i w kazdym z nich w przypadku koniecznosci ruszenia na polsprzegle smrod byl okrutny, naprawde nieprzyjemny zapach polaczenie spalenizny ze smrodem zepsutych jaj. W innych samochodach tego nie doswiadczylem - smrod pojawial sie tylko w Nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...