Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automtatyczne światła


Gość templar83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje Ci za pomoc :) 

zastanawiam się jeszcze jak to podłączyć, nie chciałbym poprzecinać za dużo kabli. 

rozumiem że to wpinam w postojowe - a druga stronę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ci za pomoc :)

zastanawiam się jeszcze jak to podłączyć, nie chciałbym poprzecinać za dużo kabli. 

rozumiem że to wpinam w postojowe - a druga stronę? 

 

Wszystkie kabelki powinieneś znaleźć w skrzynce bezpieczników pod maską. Tam tez schowasz moduł.

 

Dwa kabelki, to będą "+" oraz "-"

Jeden to zasilanie postojówek

Jeden rozłącza moduł - u Ciebie niewykorzystywana opcja

Edytowane przez horte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Będę próbował. 
to jeszcze jedno pytanie:
rozumiem że ta opcja w QQ (brak postojowych świateł w pozycji auto w dzień) to normalne zachowanie? 

czy może to tylko u mnie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Będę próbował. 

to jeszcze jedno pytanie:

rozumiem że ta opcja w QQ (brak postojowych świateł w pozycji auto w dzień) to normalne zachowanie? 

czy może to tylko u mnie? :-)

 

Normalne. Też tak mam a raczej miałem, bo teraz długie na 30% świecą po odpaleniu.  :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne. Też tak mam a raczej miałem, bo teraz długie na 30% świecą po odpaleniu.  :punk:

I zapłacisz jak się policja zorientuje (zauważy) nie można jeździć na światłach długich zamiast dziennych lub mijania to że masz o 30% mniej światła to nic nie znaczy. W przepisach pisze światła dzienne lub mijania. Przy spotkaniu to Ci mogą nawet dowód zatrzymać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapłacisz jak się policja zorientuje (zauważy) nie można jeździć na światłach długich zamiast dziennych lub mijania to że masz o 30% mniej światła to nic nie znaczy. W przepisach pisze światła dzienne lub mijania. Przy spotkaniu to Ci mogą nawet dowód zatrzymać.

Pozdrawiam.

 

W poprzednim aucie tak miałem i mimo kilku kontroli i przeglądów technicznych zero problemów. W nowych autach jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam identyczne rozwiązanie świateł dziennych (w innym aucie).

Mam taki moduł :

http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-usb-i5423019991.html

 

:) U Ciebie jeszcze można regulować moc do 10-70%. O dodatkowych funkcjach modułu już nie wspomnę  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Mam z goła odmienny problem ponieważ odpalając silnik, światła postojowe i drogowe od razu się włączają (nawet w pozycji off). W zasadzie tylko po przełączeniu na postojowe- palą się postojówki. We wszystkich innych pozycjach są zapalone postojówki z mijania (Auto/mijania). Jak to wyłączyć ? 

Dodam, że auto jest sprowadzone ze Skandynawii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mentoras napisał:

Dodam, że auto jest sprowadzone ze Skandynawii. 

Tzw tryb skandynawski. W sumie u nas jest podobnie, non stop na światłach. Chyba że ktoś ma DRL. Myślę, że komputerem diagnostycznym da się to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...