Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki na przednią szybę T-31 po 2007


wojtgor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym już wymienić wycieraczki przedniej szyby, niestety nie wiem jakie, na allegro jest tego trochę. Myślę o płaskich http://moto.allegro....1459286760.html, jednak trochę one kosztują, miałem kiedys płaskie w poprzednim aucie i były niesamowicie głośne, skrzeczały nie do wytrzymania ponoć jakieś grafitowe. Proszę o rade jakie najlepiej kupić. Na forum znalazłem opisy tylko do T30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym już wymienić wycieraczki przedniej szyby, niestety nie wiem jakie, na allegro jest tego trochę. Myślę o płaskich http://moto.allegro....1459286760.html, jednak trochę one kosztują, miałem kiedys płaskie w poprzednim aucie i były niesamowicie głośne, skrzeczały nie do wytrzymania ponoć jakieś grafitowe. Proszę o rade jakie najlepiej kupić. Na forum znalazłem opisy tylko do T30.

 

Witam

 

Płaskie wycieraczki już przerabiałem.

Miałem i Boscha i Valeo - ale żadne dobrze nie pracowały. Jak tylko się zrobiło zimno pozostawały zawsze jakieś smugi.

Za to w poprzednim aucie sprawowały się idealnie. Myślę więc że musi być wyszczególnione że pasują do naszego X Traila na pudełku. W tej chwili nie znalazłem takiego modelu w płaskich.

Teraz kupuje Valeo ze stelażem - UM 108 i UM 22.

Jak tylko przyjdą i założę dam znać jak się sprawują.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Używałem Boscha Aero Twin i Valeo Xtrem.

Jak było ciepło to działały OK ale jak się zrobiło zimno już nie było tak fajnie. Nie docierały mniej więcej na środku swojej długości.

Ale... jak dziś sprawdziłem Bosch w swoich wycieraczkach już pisze że pasują do X traila T31!!!!

Widziałem dziś takie( Bosch Aero Twin) w markecie za 42 PLN 60 centymetrowa i 23 PLN 40 centymetrowa!

 

Tak więc może będą się lepiej spisywały tym bardziej że idzie wiosna i będzie już ciepło :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od mam nadzieję przeszłej już zimy zacząłem używać zimowych i letnich wycieraczek. Zimowe kupiłem jakieś tanie w Norauto, teraz chyba przyszedł czas na coś lepszego - letniego :) Czy te wszystkie aero coś tam mają taki docisk jak klasyczne pióra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc,

wycieracki tak jak wspominał Nissekx31.

Kupiłem Valeo Silencio UM 108 (600mm) i Silencio UM 22 (410mm).

Pasują idealnie, śmigają jak fściekłe :)

Polecam.

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...