Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z/370Z/G35/G37] Zlocik ?


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 osób to byłoby nieźle. Doszliby jeszcze sympatycy, infinity i będzie grało

 

moze spróbować wstępną listę chętnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym chętny tylko oczywiście zalezy kiedy i gdzie...

 

 

no to fajnie ,a widze ze kolega z krk to moze jakis spot sie wcześniej zorganizuję oczywiście jeśli by sie pare osób jeszcze znalazło z okolicy bo do wawy mamy daleko:/ ..

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Widzę, że jest pierdzielenie jak wszędzie o tym, że temu za daleko, a tamtemu to już w ogóle.

Panowie - pobudka! To nie jest forum dyskusyjne Radia Maryja. To jest forum dyskusyjne samochodów dość prestiżowych, a także ich sympatyków. To nie jest forum dla dziadków leśnych :)

 

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak :

 

Co do lokalizacji:

1. Koszalin... Bo to tor pełnym ryjkiem ;) by nie rzec że pełną gębą i można naprawdę fajnie coś podłubać, zrobić dla Was fajne szkolenia, zabawy z torem wyścigowym i przede wszystkim! można dla Was najnormalniej na świecie przygotować wygodny nocleg w tolerancyjnym dla pijanych nie tylko benzyną i emocjami ludzi ;). Do tego to jest naprawdę o splunięcie od polskiego Bałtyku - można przejechać się nad morze i zrobić fajną sesję zdjęciową i odrobinę się polansować ;). Poza tym Koszalin to miejsce naprawdę przyjazne tego typu imprezom. Można też bez trudu zorganizować dyżur wulkanizacyjny - tam jest po prostu faza i jak będzie realna potrzeba mam mobilną montażownicę co mi to za kłopot wrzucić ją na pakę busa, którym i tak i tak bym się wlókł na spot.

 

2. Warszawa i okolice - wszystko pięknie ładnie, niektóre postrosyjskie lotniska mają świetne nawierzchnie, ale to zawsze pozostają tylko lotniska... i to zawsze pozostaje trochę wirtualna jazda po torze wytyczonym farbą, czy tam oponami. A poza tym ilu z Was mieszka w okolicach Stolicy - taki letni spot ma sens, gdy to jest faktycznie powiazane z oderwaniem się od rzeczywistości, a nie takie udawanie dziczy w środku Central Parku. Poza tym - kiepsko z infrastrukturą - nie wyobrażam sobie maratonu przez pół Warszawy do hotelu, tudzież przez pięć wiosek do agroturystyki. Nie wiem jak Wy, ale wychodzę z założenia, że facet po trzydziestce robi się za stary trochę na spanie po szałasach. Kiepsko widzę infrastrukturę - a niestety nie widzę możliwości by generatorem zasilać montażownicę.

 

3. Wyrazów - pod Częstochową - tor stworzony raczej dla drifterów, więc nie wiem czy bierzecie pod uwagę. Infrastruktury bezpośrednio tam nie ma, ale niedaleko jest tartak, z którym idzie się dogadać - prąd już żeśmy u nich rwali za flachę ;). Tor jest kręty, proste nie dają możliwości rozpędu ogólnie prosty obiekt szkoleniowy - jeśli chcecie można byłoby zorganizować po prostu fajny event dla wszystkich pod kątem panowania nad autem tylnonapędowym. Przez bliskość Częstochowy odpadają nam problemy z noclegiem

 

2. Co do osób, które mogą czuć się zaproszone - to przede wszystkim mile widziani są Zetkowicze i mam nadzieję S-kowicze ;) a także wszyscy sympatycy tych pojazdów, którzy przyjadą popatrzeć, pogadać, pojeździć swoimi innymi samochodami.

Chodzi przede wszystkim o to by za niewielkie koszta zrobić coś fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej śmigał bym do Koszalina co prawda mam tam najdalej 600km ,ale liczę na dobrą zabawę :D ogólnie dawno nie byłem nad morzem :P

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej śmigał bym do Koszalina co prawda mam tam najdalej 600km ,ale liczę na dobrą zabawę :D ogólnie dawno nie byłem nad morzem :P

 

no właśnie, czekam na komentarze która lokalizacja, jakieś pomysły, pytania, ale bez pier..enia, że źle i pod górkę ;) ja też mam wszędzie za daleko, nawet do sracza czasami jest za daleko :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najchętniej śmigał bym do Koszalina co prawda mam tam najdalej 600km ,ale liczę na dobrą zabawę :D ogólnie dawno nie byłem nad morzem :P

 

to jest nas juz dwóch chętnych na słoneczny Koszalin. Może jednak zróbmy wstępną liste?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TO WSTĘPNA LISTA LOKALIZACJI!

 

Koszalin :

Worm#21

utaszo

tsuiso.pl

devi - chciałem zaproponować coś innego, ale obejrzałem filmiki z Koszalina i co prawda mały ten torek ale kameralnie, sympatycznie, nikt nam się nie będzie wpier...ał. No i to zawsze tor a nie lotnisko. No i morze.. uwielbiam morze :D

 

Warszawa :

-

 

Wyrazów :

-

 

Gdzieś indziej (tylko piszcie GDZIE):

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TO WSTĘPNA LISTA LOKALIZACJI!

 

Koszalin :

Worm#21

utaszo

tsuiso.pl

devi

BossNY

 

Warszawa :

-

 

Wyrazów :

-

 

Gdzieś indziej (tylko piszcie GDZIE):

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA TO WSTĘPNA LISTA LOKALIZACJI!

 

Koszalin :

Worm#21

utaszo

tsuiso.pl

devi

BossNY

Prezes_Karol

 

Warszawa :

Prezes_Karol

 

 

Wyrazów :

Prezes_Karol

 

Gdzieś indziej (tylko piszcie GDZIE):

-

 

 

ps. oczywiscie zaleznie od terminu, ale jak zostalo napisane na samym poczatku.. jest to "wstepna" lista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie ,a widze ze kolega z krk to moze jakis spot sie wcześniej zorganizuję oczywiście jeśli by sie pare osób jeszcze znalazło z okolicy bo do wawy mamy daleko:/ ..

 

Dokładnie do wawy troszkę daleko, ja chętnie się spotkam w krak, ale tylko weekendy wchodzą w gre.

Mój kuzyn też ma 350z więc pewnie też będzie chętny na spota :)

Edytowane przez KlaXoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Dokładnie do wawy troszkę daleko, ja chętnie się spotkam w krak, ale tylko weekendy wchodzą w gre.

Mój kuzyn też ma 350z więc pewnie też będzie chętny na spota :)

To się dopiszcie do listy, a nie trujcie jak stara baba nad jajem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do wawy troszkę daleko, ja chętnie się spotkam w krak, ale tylko weekendy wchodzą w gre.

Mój kuzyn też ma 350z więc pewnie też będzie chętny na spota :)

 

napisz więc posta o spocie w Krakowie, tutaj jesteś off-topic, bo organizujemy zlot ogólnopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest propozycja aby to był czerwiec ponieważ wtedy jest już ciepło a jeszcze nie jest szczyt sezonu urlopowego

 

 

dokładnie ,moze byc jak dla mnie dostosuje sie :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się każdy zdeklaruje wstępnie, które terminu mu pasują :

 

4-6 czerwca

devi

 

11-13 czerwca

devi

 

18-20 czerwca

devi

 

26-27 czerwca

devi

 

1-3 lipca

devi

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Niech się każdy zdeklaruje wstępnie, które terminu mu pasują :

 

4-6 czerwca

devi

tsuiso.pl

 

11-13 czerwca

devi

 

18-20 czerwca

devi

tsuiso.pl

 

26-27 czerwca

devi

 

1-3 lipca

devi

tsuiso.pl

 

W pozostałe terminy mam zawody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się każdy zdeklaruje wstępnie, które terminu mu pasują na zlot ogólnopolski sportowych Nissanów i Infinity (zmieniłem daty bo chyba były bez sensu i nie z tego miesiąca ;) )

 

3-5 czerwca

devi

tsuiso.pl

 

10-12 czerwca

devi

 

17-19 czerwca - uwaga: czy tutaj nie ma końca szkoły czasem ? co oznacza tłok na drogach, a niektórzy mają dzieci :)

devi

tsuiso.pl

 

24-25 czerwca

devi

 

1-3 lipca

devi

tsuiso.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się każdy zdeklaruje wstępnie, które terminu mu pasują na zlot ogólnopolski sportowych Nissanów i Infinity (zmieniłem daty bo chyba były bez sensu i nie z tego miesiąca ;) )

 

17-19 czerwca - uwaga: czy tutaj nie ma końca szkoły czasem ? co oznacza tłok na drogach, a niektórzy mają dzieci :)

devi

 

 

3-5 czerwca

devi

tsuiso.pl

 

 

10-12 czerwca

devi

worm

 

17-19

tsuiso.pl

worm

 

24-25 czerwca

devi

worm

 

1-3 lipca

devi

tsuiso.pl

worm

 

 

 

dopisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3-5 czerwca

devi

tsuiso.pl

 

 

10-12 czerwca

devi

worm

utaszo

 

17-19

tsuiso.pl

worm

 

24-25 czerwca

devi

worm

utaszo

 

1-3 lipca

devi

tsuiso.pl

worm

utaszo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 osób na forum deklaruje że ma 350z a wpisało się kilka...

jest jakiś sposób na rozesłanie propozycji zlotu automatycznie do wszystkich ? wiele osób odwiedza forum sporadycznie i mogą przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 osób na forum deklaruje że ma 350z a wpisało się kilka...

jest jakiś sposób na rozesłanie propozycji zlotu automatycznie do wszystkich ? wiele osób odwiedza forum sporadycznie i mogą przeoczyć.

raczej jest tylko możliwość rozesłania przez PW, wtedy dostaną maile, o ile nie wyłączyli tej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej jest tylko możliwość rozesłania przez PW, wtedy dostaną maile, o ile nie wyłączyli tej opcji

 

jesteś ZK to się wpisz na listę :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...