Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z/370Z/G35/G37] Zlocik ?


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem z wami chłopaki :) @devi daj znać co i jak z tym poznaniem

 

To jakaś kilkudniowa impreza, dużo samochodów i dużo zawodów gdzie możemy być widzami. Na koniec jest możliwość jeżdżenia cały dzień po torze. Jak nie pada to jest to zabawa w sam raz dla zetek. Chociaż tam asfalt ma zupełnie inne właściwości niż na Kielcach i jak bardzo lało to zetką zrobiłem też całkiem znośne czasy rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kilkudniowa impreza, dużo samochodów i dużo zawodów gdzie możemy być widzami. Na koniec jest możliwość jeżdżenia cały dzień po torze. Jak nie pada to jest to zabawa w sam raz dla zetek. Chociaż tam asfalt ma zupełnie inne właściwości niż na Kielcach i jak bardzo lało to zetką zrobiłem też całkiem znośne czasy rok temu.

 

brzmi nieźle nie masz może jakiegoś linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja na pewno jestem chętny:) Chciałbym zobaczyć ludzi którzy tu piszą a nie tak tylko po avatarach.

 

No to jest nas 2, jesli chodzi o lokalizacje to ja moge się dostosować :) Widziałem linka do poznań track day co byłoby świetną opcją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja wyglada ze wypadla na srodku czyli jak zazwyczaj Warszawa :P No to teraz została nam data.  Ja się dostosuje do propozycji o ile to nie jest nastepny Weekend ani majówka.... 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Miejsce: Warszawa

Liczba Zetek: 6 (pomorze - 1 | stolica - 4 | Poznan - 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bardzo fajny zlocik był, było trochę zetek, Infów, nawet nowy Q50 i przyznam szczerze że daje to radę, G35 bez problemu objeżdża nawet dłubaną na + 30KM, tylko strasznie wpiepsza baterie, dwa starty spod świateł i już brak mocy... :D

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny weekend nie może być, bo jest orlen warsaw marathon 13.04

 

Panowie, co powiecie, aby zlot był:

 

-20.04 (niedziela) pod stadionem, pkp stadion, stacja kolejowa warszawa stadion, godzina 12:00 ? <-wielkonoc, więc pewnie nie

-27.04 (niedziela) pod stadionem, pkp stadion, stacja kolejowa warszawa stadion, godzina 12:00 ? <-nie wielkanoc, nie majówka :)

 

zostaje chyba tylko przyklepać przez wszystkich 27.04 ! :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakub350 wczoraj w Łodzi zostawiłem karteczkę za wycieraczką jednemu w cabrio, może ludzie z Łodzi poza Poznaniem dołączą bo ich trochę jest jak czasem bywam i obserwuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis O 14:00 zbieramy sie u mnie pod Garażem (ul. Górczewska 179 wjazd od myjni Car Wasch) zetkami i walimy na slub ziomka porobić trochę halasu tak wiec wszyscy milie widziani :)

Bedzie zetka na kompresorze, będe ja, bedzie tomek z cabrbon maska :D

Dla pierwszych 5ciu zetkowiczów, slubny obiadek gratis oraz flaszka na droge :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy może być .Czy poleci ktoś jeszcze z mojej okolicy lub A2 po drodze?

ahhh 27 nie mogę, ale gdyby coś się zmieniło z datą to może faktycznie bym się wybrał na taki większy Zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej się nie zmieni, bo większość osób może, a w inne weekendy nakłada się z imprezami, majówką itp

 

poza tym rozpoczęcie sezonu, zlot, to się nie zaczyna w czerwcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dorze bo samemu będzie mi nudno.

W najbliższy wtorek będę w poznaniu, planuję spotkać się ze znajomym to będą 2 Zetki, jakby ktoś jeszcze chciał to można skręcić jakiś mini spot ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...