Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

może jakiś wieczorny cruzik po wawie?


AAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tsuiso.pl

Otrzymałem już filmik - wrzuciłem do niego trochę dźwięku ;) - no i przekazuję dalej.

Filmik i fotki oprawię potem w tekst i wrzucę do siebie na stronkę - a niech ludziska wiedzą.

 

Tylko cały czas nie mogę uwierzyć, że Infiniti zostało objechane przez Fokę... Masakra :shiftyninja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WX97uBPnITQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widziałem tego tematu wcześniej bo też bym wpadł.

Tsuiso od jakiegoś czasu monitoruje twój sajt i szczerze mówiąc bardzo mi się podoba.

Czytając go widać że autor jest pozytywnie zakręcony na punkcie driftu ( podobnie jak ja :) ).

Skąd odbierasz S15 bo chętnie bym zobaczył te auto live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widziałem tego tematu wcześniej bo też bym wpadł.

Tsuiso od jakiegoś czasu monitoruje twój sajt i szczerze mówiąc bardzo mi się podoba.

Czytając go widać że autor jest pozytywnie zakręcony na punkcie driftu ( podobnie jak ja :) ).

Skąd odbierasz S15 bo chętnie bym zobaczył te auto live.

 

z tego odbioru S15 robi nam się powoli spocik, połączony ze startem z kreski z RSem ;)

 

swoją drogą jestem cokolwiek zdziwiony, że samochód jest odbierany z lotniska. samochody transportują samolotami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego odbioru S15 robi nam się powoli spocik, połączony ze startem z kreski z RSem ;)

 

swoją drogą jestem cokolwiek zdziwiony, że samochód jest odbierany z lotniska. samochody transportują samolotami ?

Tylko te najlepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Nie, ale tam mam zapłacić za całość frachtu, a firma, która mi organizowała transport :) ma siedzibę przy cargo i tam mi po prostu wystawią auto :) poza tym zadecydowała też sprawa ekonomiczna - 300 euro drożej kosztowałby mnie transport auta do mnie do domu, niż do Warszawy :) - wolę za tych 300 euro wziąć hotel, dobrze wypić, podjechać do Warszawy i się fajnie pobawić a i spotkać z Wami, niż dawać tym paskudnym krwiopijcom.

 

Co do transportu lotniczego - absolutnie nie ma on sensu :) ABSOLUTNIE! Za paczkę kilkukilogramową bez gabarytu z Japonii płaci się około 2k PLN...

Auta należy raczej wieźć drogą morską, albo kolejową... Choć były spore trudności organizacyjne z transportem kolejowym, więc wybrana została opcja statku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem zza zakrętu wyłoni się S15 i uciekniesz zawstydzony z płaczem :devil:

 

eee, ale o ile rozumiem to na razie jest prawie seria niedłubana, bez naklejek i biedna, tak ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

eee, ale o ile rozumiem to na razie jest prawie seria niedłubana, bez naklejek i biedna, tak ? :P

Bez naklejek, prawie seria - nie do końca biedna :D już jest w drodze do Polski na kołach... TIRA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

NO WŁAŚNIE łezka w oku mi się kręci... Jutro odbieram moją sunię... moje cacuszko... Nissana Silvię S15 :devil:

 

Trzeba zrobić spot - proponuję 21.30 tam gdzie ostatnio... a potem jeśli cargo będzie mocno obstawione Panowie, to kreseczka w wersji lekki hardcore... ;)

No i rzecz jasna jak ktoś lubi i umie - zapraszam na boki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Cargo, Tsuiso na Cargo to zjeżdża się cała wieś i starymi bejcami palą laka dodatkowo często psy tam się pojawiają.

Mi 21.30 pasuje.

 

Może nie być cargo, ale zawsze to dobre miejsce na to żeby zatrzymać samochód. Ewentualnie tak jak ostatnio spotkamy się w Galerii Mokotów na motylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tsuiso.pl

Dobra... To może troszkę inaczej...Panowie proponuję drobną zabawę geolokalizacyjną - macie google, macie nawigacje - miejsce spotkania proponowane przeze mnie podam w postaci współrzędnych - żaden parking piętrowy, zwykłe miejsce ogólnodostępne... Spod którego ruszymy sobie w cruz...

 

Mam prośbę - Ci, którzy rozkodują współrzędne niech po prostu napiszą WIEM, a niech nie psują innym zabawy ;)

 

52.235194, 21.081346

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... To może troszkę inaczej...Panowie proponuję drobną zabawę geolokalizacyjną - macie google, macie nawigacje - miejsce spotkania proponowane przeze mnie podam w postaci współrzędnych - żaden parking piętrowy, zwykłe miejsce ogólnodostępne... Spod którego ruszymy sobie w cruz...

 

Mam prośbę - Ci, którzy rozkodują współrzędne niech po prostu napiszą WIEM, a niech nie psują innym zabawy ;)

 

52.235194, 21.081346

WIEM, z tym że mam do tego punktu 441km <_<:(

fajnie macie...

tylko tym razem więcej zdjęć porobić! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...