Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

może jakiś wieczorny cruzik po wawie?


AAS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, ale przede wszystkim masz dobry wahacz. :D

 

 

To ustawiamy sie na niedziele godzina 21 na cargo. Ja będę na pewno jak ktoś ma ochotę się spotkac zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ustawiamy sie na niedziele godzina 21 na cargo. Ja będę na pewno jak ktoś ma ochotę się spotkac zapraszam

 

 

bede nudny ,nie zapomnijcie aparatu ;):devil::P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję po spotkaniu na cargo udać się na tor kartingowy na Okęcie. jest otwarty do 23ej więc spokojnie się pościgamy w warunkach do tego stworzonych. Ja tam chodzę czasami i jest bardzo fajnie. Jak macie własne kaski to weźcie, będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Devi jaki czas tam trzaskasz ?

 

ostatnio jak byłem to nowe ustawienie trasy było ale ja zamiast robić dobre czasy to drifting uprawiałem i mi wyszło 1.07

więc w sumie nie wiem.

przed zmianą miałem zwykle w okolicach 1.04 o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha!

 

Dawno nie zaglądałem na forum i z radością widzę że coś drgnęło w stolnicy :)

 

Właśnie odzimowałem zetkę i jeśli przed świętami jest jakiś plan na spocik (nie jestem pewien czy w ostatnich postach mowa była o tej niedzieli czy o 24-tym), to ja chętnie. Potwierdźcie por favor.

 

Pozdro!

Imp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie filozoficzne podejście do motoryzacji: "Wiem, że nic nie umiem...". No niestety w moim przypadku prawdziwe. :D Jedno jest pewne po 12minutach kręcenia się w kółko, człowiekowi odchodzi ochota do jakichkolwiek ulicznych wyścigów.

Ogólnie uważam, że to bardzo dobry pomysł na spotkania Zetkowiczów. Może wprowadzimy jakieś cykliczne spotkania na gokartach?

 

dlaczego przeszła ochota do ulicznych wyścigów ? a poza tym uliczne wyścigi to marny pomysł. Pełno niedzielnych kierowców, remontów, dziur i kolein...

 

Niedziela w nocy to nie jest dobry termin bo rano w poniedziałek musi człowiek wstać. Chyba że wcześniej będziemy jeździć, np o 20ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli wyścigów tylko "wyścigów" w sensie szybkich startów od świateł do świateł. Sens był taki, że gokarty łagodzą obyczaje na drodze. :)

 

na długiej prostej to nie ma problemu większego, to nawet zabawne jest bo zetka jest w tym dość dobra, gorzej jak zakręt jest :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie pojechaliście na gokarty z nami. Było fajnie i można było się dowiedzieć, ze się nic nie umie ;)

 

Ale za to pogadaliśmy sobie o nauce driftu i konkluzja jest taka żebyśmy wybrali sie ktoregoś pięknego dnia na Ułęż i poćwiczyli pod czujnym okiem AndyOna który już jest zaprawiony w stawianiu Zetek bokiem. Dajcie znać kto jest zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to pogadaliśmy sobie o nauce driftu i konkluzja jest taka żebyśmy wybrali sie ktoregoś pięknego dnia na Ułęż i poćwiczyli pod czujnym okiem AndyOna który już jest zaprawiony w stawianiu Zetek bokiem. Dajcie znać kto jest zainteresowany.

 

ja :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może dziś ktoś ma ochotę pojeździć troche po wawie będe miał kamere przyczepianą do samochodu to można jakieś fajne ujęcia skręcic np: rondo czy wiadukt będę czekał na cargo od 21:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wracał z treningu z Ursynowa to do ciebie wpadnę :)

Nie pośmigam po mieście bo kiepsko z czasem ale spotkać się zawsze można choćby na chwilę :)

 

No i się spotkalismy. Dołączył do nas Devi z wybranką swego serca oraz kolega z 370z :)

Ale było ludu. Pierwszy raz widziałem na cargo taki spęd. Widać ze długi weekend jest hehe.

 

 

Niedługo potwrórka tyle ze spotkanie bedzie wzbogacone w grilla i kiełbaski :) TO juz postanownione! Zostaje tylko jedna niewiadoma: kiedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo potwrórka tyle ze spotkanie bedzie wzbogacone w grilla i kiełbaski :) TO juz postanownione! Zostaje tylko jedna niewiadoma: kiedy!

 

We dwóch się umówimy to i reszta dołączy. A jeżeli chodzi o ściganie to u mnie też śmierdzi (palonym sprzęgłem, oponami i klockami) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...