Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiary bagażnika


ulek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam prośbę dotyczącą wymiarów bagażnika. Niestety ja sama nie ruszam się bez malej ( za młoda :)) a mąż wiecznie jest w pracy. Dostałam w spadku wózek ale niestety za ciężki i za wielki. Poszukuję w necie lekkich i małych wózków dla niemowlaka jak i starszego dziecka ale bez wymiarów naszego bagażnika nic nie zrobię. Może ktoś z was organoleptycznie zmierzył bagażnik w wersji przesuniętej i nie przesuniętej oczywiście w mm. Pojemność w litrach jest wszędzie ale to mi nic nie daje :(. A może ktoś mi podpowie co do wózka zeby był mały lekki ( drałowanie z ciężkim na 3 piętro po schodach nie za bardzo mi sie uśmiecha ) dla niemowlaka i starszego ,żeby łatwo go złożyć i wsadzić do Notesa :).Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiarów bagażnika nie znam. Ale u nas mieścił się Jane Nomad. Kiedy go kupowaliśmy był najlżejszym wózkiem na rynku.

Niestety cena (zapłaciliśmy za niego 2.700 PLN) nie przekładała się na super jakość. Zawiodło jedno przednie koło, folie będące elementem daszku w spacerówce również ciężko zniosły eksploatację (która notabene była bardzo krótka gdyż nasze dziecię błyskawicznie wyrosło z niego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam prośbę dotyczącą wymiarów bagażnika. Niestety ja sama nie ruszam się bez malej ( za młoda :)) a mąż wiecznie jest w pracy. Dostałam w spadku wózek ale niestety za ciężki i za wielki. Poszukuję w necie lekkich i małych wózków dla niemowlaka jak i starszego dziecka ale bez wymiarów naszego bagażnika nic nie zrobię. Może ktoś z was organoleptycznie zmierzył bagażnik w wersji przesuniętej i nie przesuniętej oczywiście w mm. Pojemność w litrach jest wszędzie ale to mi nic nie daje :(. A może ktoś mi podpowie co do wózka zeby był mały lekki ( drałowanie z ciężkim na 3 piętro po schodach nie za bardzo mi sie uśmiecha ) dla niemowlaka i starszego ,żeby łatwo go złożyć i wsadzić do Notesa :).Pozdrawiam .

 

Ze spacerówek polecam EUROCART - LIRA4 (450zł). Lekki i zostaje dużo miejsca w bagażniku nawet przy minimalnych wymiarach.

Z wozkiem uniwersalnym spacerowo - gondolowym to z Coneco Toledo juz były problemy z wsadzeniem do bagaznika (trzebabyło odpinac koła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulek,Was niedawno przechodził to co ty i jego żonka ujeżdżała Note z wózkiem.Napisz do niego na PW może coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14991155472.jpg

14991155261.jpg

1499115550.jpg

 

Nie wiem, na ile poprawne są wymiary bagażnika (rozstaw osi jest na przykład podany błędnie), więc traktuj je z rezerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dla przyszłych rodziców podaję wymiary bagażnika przy maksymalnym przesunięciu kanapy do przodu 100 x 64 cm (wysokości nie mierzyliśmy :P) .To tak na przyszłość. A wózeczek już kupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byliśmy na shoppingu i najważniejsze dla nas aby wózek był wygodny no i mały w składaniu bo niestety wózki typu parasolka byłyby raczej niekomfortowe w bagażniku. A ten wózek mało waży, lekko się prowadzi

( zrobiliśmy testing). A w bagażniku wygląda jak średnia walizka no i ma jeszcze demontowalne koła więc jeszcze mniej miejsca może zająć . A co do eksploatacji czas pokaże czy wart był zakupu. Fakt że pan w sklepie pokazał a raczej wskazał 3 typy najlepszych wózków wg niego jeśli bierzemy pod uwagę parametry typu waga, możliwość położenia dzieciaczka ( moja zaczyna 6 miesiąc). Mieszkam na ostatnim piętrze i po schodach raczej trudno nosić coś co wazy powyżej 10 kg plus masa niuni.

Mam nadzieję ze bedziemy zadowoleni ale to czas i praktyka pokaże. Ale że nie ma idealnych wózków to ten już ma - brak regulacji rączki co dla mojego męża jest już nie wygodne bo dla niego rączki są za niskie, Ale jak to z koleżanką stwierdziłyśmy ze nie ma wózków idealnych który w 100% zaspokoiłby nasze wymagania.

Wózek Lira 4 a podaje jego parametry

wymiary złożonego wózka to wys. 36 cm, szer. 43 cm, dł. 74 cm

waga 7,8 kg

Pozwolę sobie też wspomnieć że kolega WAS polecił mi też inny http://www.delti.com...k-dzieciecy-liv ale nigdzie nie widzę jak wygląda po złożeniu.

Ale niestety nie widziałam go na żywo.

link do naszego http://www.euro-cart.eu/nasze_produkty/karta_produktu.php?url=lira4&wer=spacerowa

 

post-29501-0-80857900-1308416916_thumb.jpg

Edytowane przez ulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ła! Ula,wersja luksusowa! Infinity! :D

Jeszcze tylko naklejki NK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa luksus w umiarkowanej cenie :P. Ciekawe ile kosztują przeglądy w ASO :P.

Strach sie bać ,nawet zapytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo,panowie dość żartów bo nam się Ulek zezłości :D

Dodam tylko że mała z takim "wózkiem"będzie zrywać facetów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze mała i bez wózka wyrywa facetów. Cóż urok osobisty. Jeden taki 10 miesięcznik już ją za nogę chwytał :P ale ojciec nic o tym nie wie :P.

Edytowane przez ulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, zastanawiam się nad zakupem Nota'a lub Roomstera. Ważnym kryterium jest dla mnie to, czy nie będzie problemów z załoadowaniem wóźka dla dziecka do bagażnika (stelaż + gondola + ew. jakieś inne bagaże). Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami? Wózka nie kupiłem a wypożyczony do testów stelaż wózka ma wymiary 90*61*34. Ważne żeby nie było potrzeby odkręcania kółek. Jakie są ogólne wrażenia młodych rodziców z funkcjonalności Note?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przymierzyć, bo na przykład popularny x-lander, przy odsuniętej do tyłu kanapie, nie wchodził bez ściagnięcia kółek.

Na szczęscie kółek się nie odkręca wchodzą/wychodzą na klik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jlp ja upycham bliźniaczy abc design zoom do tylu wiec o czym tu dyskuisja.... :)

 

Kółek nie zdejmuje:) wywalam tylko tylnią półkę i wio.

A jako żę budżet mocno nadszarpnięty to kupno wiekzsego auta caly czas sie przeciąga to teraz mam cel upchania z tylu 3 fotelików z czego 2 bedą 9-18 kg a jeden 18kg w wyz dla 5 latki. - upcham na 100%, juz mam 2 dosc wąskie foteliki 9-18kg upatrzone.

 

Obecnie śmigamy tak:

5 latka ze mną z przodu w foteliku

z tylu dwa foteliki z dziecmi obok siebie (te pierwsze foteliki) i żona na trzeciego obok nich i ma calkiem sporo miejsca.

 

Oczywiscie proces upychania tego wszystkiego do tylu jest dosc zabawny i czasochlonny:) Ale da sie. Nie czynimy tego czesto ale jak sytuacja zmusza to tak śmigamy.

 

p.s. stalaż wózka wchodzi tez do żony yarisa:)

 

p.s.2 .jlp....pozdrawiam z prawie wrocławia:)

 

 

 

Zoom-cherry-black_2.jpg

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...