Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyciąganie radia/CD w Tino


sf1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam temat, bo szukałem na forum, ale nie znalazłem opisu jak wyciągnąć oryginalne radio/CD z Tinki (2,2DCI 2004r.). Nie mogę wyciągnąć płytki CD (zablokowała się). Czytałem, że to dosyć częsta przypadłość. Jak myślicie ? Bawić się samemu w demontaż i naprawę czy dać do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad radiam jest taka wklęsła półka .... przynajmniej w moim tak jest Tino 2002r. Półkę śrubokretem podważasz na bokach i ją wyciągasz. Wśrodku dwa blachowkręty odkręcasz i ..... wyjmujesz radyjko oryginalne :D Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nad radiam jest taka wklęsła półka .... przynajmniej w moim tak jest Tino 2002r. Półkę śrubokretem podważasz na bokach i ją wyciągasz. Wśrodku dwa blachowkręty odkręcasz i ..... wyjmujesz radyjko oryginalne :D Pozdro.

 

Niestety ja mam z 2004 r. Tutaj jest całkiem inaczej to zabudowane. Nie widzę, żeby łatwo można było cokolwiek wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz pewnie takie jak na foto? Przypuszczam, że aby się do niego dostać to trzeba zacząć obudowy gdzieś przy tunelu-podłodze. Ja jeszcze niestety ale tego nie rozbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz pewnie takie jak na foto? Przypuszczam, że aby się do niego dostać to trzeba zacząć obudowy gdzieś przy tunelu-podłodze. Ja jeszcze niestety ale tego nie rozbierałem.

Dokładnie takie samo. Nie wiadomo z której strony zabrać się za to, żeby czegoś nie połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz zdemontować schowek, nastepnie osłonę pod kierownicą /za którą są bezpieczniki/. Potem zabierasz się za odkręcenie obudowy w którym zamontowane jest radio. Dolne śruby są widoczne przy pedale gazu i i od strony pasażera. Do górnych dostaniesz się po zdemontowaniu schowka i osłony. Jak chcesz wiedziec jak to wygląda, to mogę ci foto przesłac na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...