Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wahacze tył a zbieżność


nixdorf0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę o komentarz do tego co usłyszałem w serwisie nissana w Krakowie gdy przy okazji wymiany oleju poprosiłem o kontrole geometrii(R51). Poinformowano mnie, że muszę wymienić wszystkie tylne wahacze z racji tego że są zapieczone śruby mocujące i nie ma przez to możliwości regulacji. Mechanikiem nie jestem ale nasuwa mi się pytanie co mają zapieczone śruby do konieczności wymiany wahaczy oprócz naciągnięcia mnie na koszt ok 8 tyś ? Proszę o fachową radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o komentarz do tego co usłyszałem w serwisie nissana w Krakowie gdy przy okazji wymiany oleju poprosiłem o kontrole geometrii(R51). Poinformowano mnie, że muszę wymienić wszystkie tylne wahacze z racji tego że są zapieczone śruby mocujące i nie ma przez to możliwości regulacji. Mechanikiem nie jestem ale nasuwa mi się pytanie co mają zapieczone śruby do konieczności wymiany wahaczy oprócz naciągnięcia mnie na koszt ok 8 tyś ? Proszę o fachową radę.

 

 

 

Witam, kolego 1 fachowa rada nie jezdzij do serwisu.2 fachowa rada kup wd 40, lub pepsi;-) znajdz kanal lub mechanika.3 polewaj sroby wachacza tak czesto jak sie da 2>3 razy w tygodniu, za dwa tygodnie odkrecisz je bez zbednego wysilku, oszczedzajac 8 tys!!ja tez mam terenowke,jezdze po wodzie,blocie itd nigdy nie mialem problemu odkrecenia waczaczy itp.sposob sprawdzony. lecz jesli jednak sie nie uda,proponuje delikatnie podgrzac sroby polewajac woda wszelkiego rodzaju gumy!! pozdrawiam jesli pomoglem proponuje +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...