Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nowy program do STAG-a już dostępny


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie producenyta jest już dostępny nowy program do STAG-a zajefajny raczej nie dotyczy STAG-200 do 2009r i STAG-300, resztę można aktualizować ;) miłej lektury, JEST AUTOADAPTACJA ;) CZYLI COŚ DLA LENIUCHÓW

 

http://www.ac.com.pl/pl/doc/346/programy-i-instrukcje-obslugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie producenyta jest już dostępny nowy program do STAG-a zajefajny raczej nie dotyczy STAG-200 do 2009r i STAG-300, resztę można aktualizować ;) miłej lektury, JEST AUTOADAPTACJA ;) CZYLI COŚ DLA LENIUCHÓW

 

http://www.ac.com.pl/pl/doc/346/programy-i-instrukcje-obslugi

 

He, he sygnały dźwiękowe w asystencie adaptacji są lux :D

Sygnał gdy silnik znajduje się w odpowiednim przedziale obrotów jest po prostu bombowy-rechoczące żaby :D -nie ma co powiało wiosną :D

A tak na poważnie -wreszcie do wyboru jest Hana .

Czas pokaże czy AC zrobiło dobrą robotę..każdy kto przetestował niech podzieli się opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wiem Czemu Dino tak się przypalił na nowy soft i nową instalacje może podczas zmiany z 200 na 300+ zrób foto story to koledzy sobie wezmą i gazmenom będą pokaywać jak ma być zrobione albo przewodnik zrobisz .//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biggrin.gif dzisiaj wylatuje kolektor z nissmo i STAG200 i w oczekiwaniu na paczuszkę, (STAG300+ i haneczki niebieskie devil.gif) zobaczymy jak był powiercony i co trzeba poprawić ewentualnie biggrin.gif a jak dobrze pójdzie to jutro pierwsze jazdy biggrin.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey a można zmienić soft w komputerze staga4 z 7.0.0.86 na 6.0.0.37

 

a reset do ustawień fabrycznych nie pomaga??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek.S

przed chwilą próbowałem i nic , co robić???

 

 

Mam takie pytanie,dlaczego chcesz znienić soft na starszy nie podobają ci sie korekty w nowym sofcie czy masz jakiś problem z nim ?

Edytowane przez KS2507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zapisałeś ustawień??, czego nie możesz skalibrować?? co dokłądnie się dzieje??

 

a który program otwierasz ??? 6.x.x.x czy 7.x.x.x??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dalej w czym masz problem, chyba, że nie widać mapek?

Nie przejmuj się u mnie też tak było.

Włącz autoadaptację i w drogę -buzer cię poprowadzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a jak tam się ustawia mnożnik w programie ,bo mam kabelek parę dni , chciałem żeby mi zgasła kontrolka chek (za uboga mieszanka) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a jak tam się ustawia mnożnik w programie ,bo mam kabelek parę dni , chciałem żeby mi zgasła kontrolka chek (za uboga mieszanka) ???

 

Kabelkiem do Staga nie skasujesz checka- musisz mieć tylko interfejs pod odb.

Mapki ustawią ci się same, mnożnik podpatrzysz w zakładce mapa.

Jeżeli robisz to pierwszy raz to proponuję najpierw zapoznać się z instrukcją na stronie firmy AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek.S

Po autokalibracji zbieraszmapkię PG na drodze jedziesz na PB ok 10km i puzniej przełączasz na gas i ta sama trasa,jak mapki sięnie pokrywają to regulujesz mnoznik tak żeby się pokryły.

 

a tutaj masz przwidłowo pokryte mapki.

post-35805-0-26506300-1300653049_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a jak tam się ustawia mnożnik w programie ,bo mam kabelek parę dni , chciałem żeby mi zgasła kontrolka chek (za uboga mieszanka) ???

 

przecież nie masz żadnego błędu, tak jest zawsze po autokalibracji,

check skasujesz na zworkę, jak włączysz AA w STAG-u to sam Ci wszystko poustawia, jak otworzysz program to masz na górze DOKUMENTACJA zdejmij sobie pgf-a na kompa i poczytaj DOKŁADNIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek.S

Kabelkiem do Staga nie skasujesz checka- musisz mieć tylko interfejs pod odb.

Mapki ustawią ci się same, mnożnik podpatrzysz w zakładce mapa.

Jeżeli robisz to pierwszy raz to proponuję najpierw zapoznać się z instrukcją na stronie firmy AC

 

Kolega ma STAG4plus, więc nie ma AutoAdaptacji i musi sam ustawić mnożnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma STAG4plus, więc nie ma AutoAdaptacji i musi sam ustawić mnożnik.

 

faktycznie, czyli najpierw instrukcja dokładnie do przestudiowania a później w drogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma STAG4plus, więc nie ma AutoAdaptacji i musi sam ustawić mnożnik.

 

Tak się podjaraliśmy ISA2, że wszędzie widzimy AutoAdaptację...

Dobrze, że nie węże i mrówki... :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

 

Kupiłem sobie kabelek i mam mapkę jak poniżej.

Z tego co widać mapki bęzyny i LPG nie pokrywają się w 100%, więc czy powinienem coś poprawić z tą mapką?

Może ktoś zerknąć fachowym okiem na to i powiedzieć czy jest OK, dodam, że szukam przyczyny zbyt dużego spalania LPG.

 

post-46860-0-87966200-1322582534_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę by sonda była podpięta mapy niemasz zrobionej w pełnym zakresie obrotów widać że sie rozjedzie jeszcze bardziej pierwsze przeczytaj info odnośnie strojenia a potem będziesz wiedział wsio ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...