Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STAG200 na STAG300+


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie możesz sobie to zmienić sam nie jest to kosmiczna filozofia

 

jak nawierty są gitt to nawet bez problemu, nic nie będzie musiał zdejmować tylko wymienić ale niestety nie wystroi, to Lecho i potrzebny będzie MAP dodatkowy do strojenia,

 

Jak tak dalej pojdzie to chyba chlopie zalozysz wlasny warsztat! :lol:

 

e tam, i będę musiał przyjmować klientów tylko w krawatach, bo klient w krawacie jest mniej awanturujący się laugh.giflaugh.gif wolę działać jako pomocna dłoń biggrin.gifbiggrin.gif a zarabiać w inny sposób smile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i bym dal rade z tą operacją, w sumie kabel do strojenia MINI SECA tez posiadam... Tylko problem z warunkami do dlubania! Nie mam zadnego garazu w ktorym moglbym sie zaszyc :rolleyes2: a tak pod gola chmurka to bym sie nie odwazyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sama wymiana 1 do 1 pod chmurką da radę ale już ingerencja w kolektor to nie za bardzo

 

mała aktualizacja dla tych co mają soft 7.x.x.x, wyszły poprawki i dobrze by było zaktualizować sobie, poprzedni nie był do końca poprawny, po jakimś czasie nismo miało takie korekty, że szło na ubogo cały czas i soft został zmieniony na 6.x.x.x i było gitt do tego ustawienie wtryskiwaczy dla hanny to khaien, lepiej działa, teraz po poprawkach znowu został zapakowany 7.x.x.x i zobaczymy co i jak, czeka mnie jakieś 1500km w najbliższym czasie to zobaczymy co tam się nawyrabia z ISA2.

 

no to ISA2 wyłączona, wywaliło takie korekty, że auto jakoś dziwnie jechało, mapa korekt po obrotach wyzerowana i jest już lepiej, zobaczymy jeszcze po poskładaniu LC-1 do kupy i jak wyjdzie po wpięciu w wydech smile.gif

 

znowu mały update biggrin.gif spalanko wzrosło, czyli będzie powrót do softu 6.x.x biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz hany zielone siedzą ! Po 2 miesiącach jezdzenia (w tym wyprawa do Czarnogóry) stwierdzam ze różnica jest duża w porównaniu z OMVL REG. Tak więc potwierdzam klase tych wtryskiwaczy.

Jedyny teraz problem to reduktor magic III. W prawdzie w trakcie podrozy na Bałkany z hankami bardzo dobrze wspolpracowal ale w obawie przed ewentualnymi awariami z puszczaniem gazu do płynu chlodzącego mysle juz powoli o jego wymianie.

Dino mam pytanie jak ci ten NIKO sie sprawuje ? Bo inna opcja (tansza) to Zavoli zeta S, ale cos tam wspominales ze nie najlepiej ci sie wyrabiał w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy, żadnych problemów, spadki pomijalne, co prawda zrobione dopiero coś koło 15kkm i do tego redek zmodowany ale zawsze to jakieś odniesienie,

ZAVOLI był i nie wróci, NIKO biggrin.gifbiggrin.gif for ever biggrin.gifbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mocniejsze zawoli klękało bardziej niż mój silver ....jak pamiętam to do 0.7,, z 1 b ,,,,

Dino jak masz tam jakieś osc to chętnie oglądnę ,,,, bo pamietam że już M3 u Cibie bardzo ładnie sie zachowywało ,,, ale masz robioną butle ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mocniejsze zawoli klękało bardziej niż mój silver ....jak pamiętam to do 0.7,, z 1 b ,,,,

Dino jak masz tam jakieś osc to chętnie oglądnę ,,,, bo pamietam że już M3 u Cibie bardzo ładnie sie zachowywało ,,, ale masz robioną butle ,,

 

tak jak mówisz, Zavolak klękał ale już po jakimś czasie użytkowania, choć Dominik mówił, że nie było az tak źle z nim jak rozebrał.

 

 

No i @Tofik specjalnie dla Ciebie zmieniając dziś soft na 6.8 i jak zwykle co tydzień gnając nissmo do Świnoujścia, nagrałem osc, biggrin.gifbiggrin.gif

 

U mnie juz hany zielone siedzą ! Po 2 miesiącach jezdzenia (w tym wyprawa do Czarnogóry) stwierdzam ze różnica jest duża w porównaniu z OMVL REG.

 

na jakim sofcie jedziesz??? podpinałeś ostatnio lapka???

26.08.2011 6.8.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mały uprgrate tematu, z racji tego, ze nissmo poszło w dobre ręce kolegi, mam je na bieżąco pod kontrolą, wrócił STAG, i ostatnio hanki zostały zastąpione BARAKUDAMI i banan na twarzy użytkownika, zostało tylko podlać na górze w OL i będzie już cacy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zonk bo tempra paliła w cholere a niby wszystko ok zwaliłem to na błędy staga 200 z odczytywaniem czasów a teraz przełożyłem zawolaka do białego i spalanie mam w kosmosie niby wszystko szczelne a zastanawiam się czy zawolak nie puszcza bąków miałeś taki przypadek ,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiam się czy zawolak nie puszcza bąków ,,?

 

załóż wężyk na króciec od bąka, na wężyk wsadź gumkę ;) (można kupić w kiosku) ;) i zobaczysz czy się gaz zbiera, może zawór wywalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...