Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny N14 Antena - zamieniki


HCKosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Temat niby błahy a przystawia troszkę problemów. Mianowicie moja stara antena uległa zniszczeniu, podczas poszukiwania nowej okazało się że anteny do sunny to jakiś ciężki temat. Tzw batów, rekinów jest na pęczki, lecz anteny na ,,belkę" prawie nie ma.

 

Moje pytanie jest bardzo proste. W jakich modelach były wykorzystywane anteny jak w Sunny? Znając marki mogę rozszerzyć zakres poszukiwań na popularnych serwisach aukcyjnych, oraz zapytać w sklepie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat niby błahy a przystawia troszkę problemów. Mianowicie moja stara antena uległa zniszczeniu, podczas poszukiwania nowej okazało się że anteny do sunny to jakiś ciężki temat. Tzw batów, rekinów jest na pęczki, lecz anteny na ,,belkę" prawie nie ma.

 

Moje pytanie jest bardzo proste. W jakich modelach były wykorzystywane anteny jak w Sunny? Znając marki mogę rozszerzyć zakres poszukiwań na popularnych serwisach aukcyjnych, oraz zapytać w sklepie.

 

pozdrawiam

WITAM jak sadze antena jest w slupku wyciagana,wiec proponuje ja zdemontowac i udac sie do 1 sklepu z czesciami elektronicznymi,dostaniesz od radia;-)pozdrawiam jesli pomoglem prosze ukarac mnie + z racji ze to nie moje forum;-p pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąganą z słupka widziałem u mojego znajomego który ma Honde. U mnie niestety jest stała.

 

A uszkodzeniu uległo połączenie kabel - bat anteny. Przez co generuje sporo szumów i jest trudność z złapaniem jakiejś stacji radiowej.

 

Do sklepu się i tak wybiorę, czasem rozwiązanie jest pod nosem, dlatego jego nie widać. Choć sugerowałem się allego - jeśli tam nie było nowej anteny ( nawet chińskiej produkcji ) to mogę mieć problem w sklepie. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, gdzieś miałem taki kabel - kiedyś kupiłem całość, a wymieniłem tylko bat.

sprawdzę w domu i jak znajdę to dam znać

 

EDIT: co to znaczy 'stała' antena? Ja mam taką teleskopową nad drzwiami kierowcy, składa się i częściowo chowa w słupku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w N14 2.0 SLX jest wsuwana w słupek przy drzwiach kierowcy... kiedyś chciałem ją wymieniać i kupiłem używkę na allegro ale nigdy nie zamontowałem. Jak chcesz to zrobię zdjęcia... gdy będziesz zainteresowany to mogę sprzedać, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...