Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona pasków klinowych - gdzie kupić


Gość kwieto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny, czy nie powiniem tego napisać w dziale części:

 

Szukam osłony pasków klinowych do T30, czyli czegoś, co się nazywa bodaj boczną osłoną silnika (prawą).

W ASO zaśpiewali mi za ten element 350 PLN, obdzwoniłem więc kilka hurtowni części - nie mają.

Na Allegro tego nie widzę, podobnie w serwisach typu sprzedam części.

 

Ktoś może wie, gdzie można cuś takiego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, czy nie powiniem tego napisać w dziale części:

 

Szukam osłony pasków klinowych do T30, czyli czegoś, co się nazywa bodaj boczną osłoną silnika (prawą).

W ASO zaśpiewali mi za ten element 350 PLN, obdzwoniłem więc kilka hurtowni części - nie mają.

Na Allegro tego nie widzę, podobnie w serwisach typu sprzedam części.

 

Ktoś może wie, gdzie można cuś takiego dostać?

 

 

Witam

Miałem podobny problem ale nigdzie nieznalazlem i byłem zmuszony kupić w serwisie prawą i lewą za ponad 700zł tak, że może być trudno znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend jadę obejrzeć osłonę, jaką ma gościu w jednym ze szrotów... zobaczymy, może będzie OK.

W tym poscie sa telefony ,gdzie mozna sie pytac o części w dostepnej cenie:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/72341-kupie-zegary-licznik/

 

Polecam szczególnie Pana Z Radzynia Podlaskiego ,pare rzeczy u niego kupilem -ma niemal wszystko i co wazne w bardzo przystepnych cenach.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w Chotomowie pod Legionowem.

Z tego co widziałem gość ma sporo części do X-traila, zauważyłem zarówno mniej lub bardziej "pokawałkowane" części karoserii, jak i np. koła, elementy zawieszenia czy kompletny silnik.

 

Kontakt: 696 396 605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w Chotomowie pod Legionowem.

Z tego co widziałem gość ma sporo części do X-traila, zauważyłem zarówno mniej lub bardziej "pokawałkowane" części karoserii, jak i np. koła, elementy zawieszenia czy kompletny silnik.

 

Kontakt: 696 396 605

Owszem ten Gość Z Chotomowa ma praktycznie wszystko ,tylko przed zakupem u niego napierw proponuje sprawdzic ile dana część kosztuje w serwisie-bo czasami u niego mozna zaplacic wiecej za używana część niż ona nowa kosztuje w serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za osłony na dwie strony mniej, niż za jedną w serwisie, więc jestem zadowolony.

Akutat z pewnych względów wolałem kupić coś "od ręki" i nie grymasiłem specjalnie z wybieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...