Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Czy wam tez podobają się białe P11 ? :)


Gość danielvlv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danielvlv

istnieje niechęć do białych samochodów Polsce, bo niby firmowe...

 

wg mnie biały to najlepszy kolor do P11 szczególnie w kombi. na norweskim allegro biała P11 sprzdała sie w ciagu dwóch dni mimo relatywnie wysokiej ceny.

Jednak obawiam się ze w Polsce będzie potem problem ze sprzedażą białego, a może nie słuszne są moje obawy...

co o tym myślicie?...

post-17416-0-94672000-1300451125_thumb.jpg

post-17416-0-07576900-1300451137_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie podobaja sie biale ,czarne i azjatki. Tak na powaznie. Tez tak uwazam ze w Polsce bedzie troche klopot sprzedac za dobre pieniadze gdyz bialy kolor kojarzy sie albo z firma tak jak napisales albo z Taxi (merce w Niemczech) . Osobiscie mialem bialego malucha ponad 20 lat jak go sprzedalem a mialem go od poczatku. Miala byc Syrena do odbioru (rok 1984) ale stanelo na maluchu. Pozniej kupilem niebieskiego golfa 2 i po 2 latach przemalowalem go na czerwono.Teraz mam nissana kolor podobny do czerwonego.Z tego co slysze to ten kolor lepiej sie sprzedaje. Troche wspomnien . Pozdrawiam i zycze zeby dobrze sie sprawowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie że ciężko sprzedac bialego za dobre pieniadze.

Ale jak gdzies czytalem ze handlarze mówia że na kolorze sie nie jezdzi :D

Ważne serce tzn silnik. Bude to jak ktos dba tak ma.Fakt że trzeba poswiecic wiecej czasu na mleczkowanie żeby byl czyst itp.

Zreszta coraz wiecej nawet nowych aut wchodzi na rynek i wygladaja fajnie w bialym kolorze. Na allegro też widzialem w kombi i nawet nawet.

A kolor jak kolor pewnie lepszy w metaliku ale co tam.Podobaja mie sie butelkowa zieleń,wiśniowy metalik czy blekitny metalik.

Ale kolor nie wazny .Zreszta nie ktorzy dbaja o lakier to ladnie każdy kolor fajnie wyglada. A nie ktorzy tylko aby dupe wozic i nic nie robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze powiem, że białe auta wyglądają całkiem fajnie, ale ja nie miałem i przynajmniej narazie nie mam zamiaru kupić białego samochodu. wszystko na nim widać, każdy brud i najmniejsze ognisko rdzy jakie się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie biały podoba. Lubie jak auta sa w normalnych kolorach - biały czerwony niebieski czarny - a nie w jakiś w stylu niby czarny a zielony lub fioletowy. Chetnie bym następne auto miał białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...