Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Zawiesznie, ukłąd kierowniczy, sworzenie zwrotnicy...


Gość bartex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno byłem na przeglądzie okresowym, i jak to powiedział diagnosta mam do wymiany: "Sworznie zwrotnicy". Teraz moje pytanie gdzie ta część się znajduje? Za co jest odpowiedzialna... nic konkretnego nie znalazłem i nawet nie ma takiej części jak sworzeń zwrotnicy do Primery P10... Nie chodziło mu czasem o sworzeń wahacza? Konkretnie takie coś znalazłem na allegro http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p10-p11-1990-sworzen-wahacza-i1471664914.html czy to jest ta część?

Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, nie masz sworznia zwrotnicy tylko sworzeń wahacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, o łożysko mu nie chodziło, też myślałem ze chodziło mu o łożysko zwrotnicy, ale powiedział ze łożysko OK, że jest do wymiany "sworzeń zwrotnicy". Jutro, jeśli czas pozwoli, wezmę się za to i napisze w czym był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz sie dokladnie dowiedziec gdyz nice moze dobrze mowic ze chodzi o te lozyska ktore sa w wysiegniku (do niego przykrecony jest miedzy innymi wahacz gorny) i ten wysiegnik jest nasadzany na sworzen zwrotnicy i przykrecony nakretka. Tam pewnie bedzie luz. . Dla mnie sworzen wahacza dolnego to calkiem co innego niz sworzen zwrotnicy .Czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zabieram sie za to dzisiaj bo pogoda nie dopisuje. Mam pytanie do krzysiek1958, chodzi Ci o tą częsć zaznaczoną na foto na ZIELONO? Czy na NIEBIESKO? Dzięki

 

 

12894812032950a.jpg

 

Jest mocno skomplikowana wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Batrek. Chodzi o ta czesc zaznaczona na zielono. Tylko z drugiej stony wstrzymaj sie z robota bo sworzen wahacza tez jest przykrecony do zwrotnicy i diagnosta moze mial na mysli ten swworzen. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdiagnozowałem problem, są luzy na łączniku wahacza ze zwrotnicą, czyli zaznaczone na niebiesko. To wymienię i zobaczę czy nadal są luzy/stuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do wymiany sworznie wahacza dolnego , polecane TRW ,555 , Lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...