Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] stuki w okolicy fotela pasażera pod spodem.


ogr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jadąc wczoraj z roboty nagle zaczęło coś stukać a wręcz walić gdzieś pod autem w okolicy prawego fotela może przed nim. Trudno dokładnie określić.

Problem pojawia się tylko w momencie dodawania gazu słychać rytmiczne walenie, im mocniej gaz w podłogę tym większa częstotliwość stuków.

Po ustabilizowaniu prędkości przestają być słyszalne bądź zanikają. Tego nie wiem. Na postoju przy dodawaniu gazu stuki nie występują.

Od około miesiąca wyczuwałem lekkie drgania kola kierownicy jednak były one raz na jakiś czas niezależnie od prędkości czy jakości nawierzchni.

Proszę o pomoc, dzięki i pozdrawiam darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem forum gdzie sugestie były, że może byc to przegub wewnętrzny od strony skrzyni biegów.Pojechałem do mechanika i on to wstępnie potwierdził. Powiedział że najprawdopodobniej to właśnie to. Może mieć rację?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jeden mechanik powiedział że to będzie przegub wewnętrzny w skrzyni, natomiast drugi twierdził że to łożysko w kole. Po wymianie łożyska wszystko ucichło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...