Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] 1.8 padnięty Przepływomierz


Gość zielony94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozkręcałem przepustnicę - poprzez rozwiercenie nitów, w środku panuje idealna czystość - wiec pewnie nie ma sensu tego rozkręcać. Przepustnica nie jest zamknięta do końca ponieważ w środku jest duża sprężyna która cofa "blaszkę" do tej pozycji którą ustala śruba regulacyjna (ta z nakrętką blokującą) która jest na zewnątrz przepustnicy. Wiec tu nie musisz grzebać. Nie czytałem instrukcji ale pewnie jest to śruba wolnych obrotów. W środku jest druga taka śruba która reguluje min wychył "blaszki" dokładnie w poziomie. Jak ją popchniesz do poziomu to właśnie poczujesz jej blokowanie.

Edytowane przez lukipl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony94

Hehe normalnie nie mogę poszedłem ze stoperem i udało sie za pierwszym razem, wielkie dzięki Bumcyk za pomoc bez ciebie bym nie dał rady, lukipl dzieki za wytłumaczenie teraz bede spokojny o tą niedomkniętą przepustnice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe normalnie nie mogę poszedłem ze stoperem i udało sie za pierwszym razem, wielkie dzięki Bumcyk za pomoc bez ciebie bym nie dał rady, lukipl dzieki za wytłumaczenie teraz bede spokojny o tą niedomkniętą przepustnice :)

 

Daj znać czy czyszczenie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zielony94

pomogło samochodzik jeździ jak marzenie myślę że nowe świece (które już były przepalone) i czyszczenie przepływomierza też coś pomogły ale w końcu to była przepustnica chwila bezstresowej pracy i od razu przyjemnie sie jezdzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 lata później...

Sygnał skąd bierzecie od tej przepływki?-inaczej w który miejscu dokładnie złapać sygnał miernikiem?

Przy ECU czy robiliście jakiś sabotaż na kablach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...