Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Almera 2001 3d 1.8 kat


Gość gipsmen

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 tygodni mam problem z kontrolka Check engine, tzn - zapalila sie kontrolkapierwszy raz podlaczylm do komputera - wywalilo blad - WYPADANIE ZAPLONU, zobaczylem swiece i okazalo sie ze powypalane prawie popekane :) swiece wymienilem kontrolka zgasla :) po 3 dniach znow kontrolka :) w warsztatcie cos znalezli w elektryce - "pogrzebali" w wiazce - blad zniknal :) - po 2 dniach znow sie zapalilo - ogolnie podejrzenie jest na cewke - czy jets to mozliwe? czy moze szukac gdzie indziej? cewka to juz chyba wiekszy wydatek no a jednej chyba nie wymienie - pewnie trzeba 4 naraz - no chyabze sie myle - pomozcie gdzie zajrzec teraz? - ogolnie samochod "dziala" normalnie - nic sie nie dzieje - no chyba ze nie zauwazylem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj numer błędu, dopiero można gdybać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer bledu P0300 - no i jak wlasnie przed paroma chwilami go przciagnalem na 2 czy 3 do 4-5 tys obortow to tak jakby sie dlawil w kilku momentach, jakby stracil troche mocy

 

P0300 - wypadniecie zaplonu -- dokladnie tam pokazal komputer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomplock26

numer bledu P0300 - no i jak wlasnie przed paroma chwilami go przciagnalem na 2 czy 3 do 4-5 tys obortow to tak jakby sie dlawil w kilku momentach, jakby stracil troche mocy

 

P0300 - wypadniecie zaplonu -- dokladnie tam pokazal komputer

Witaj jezeli potrzebujesz cewek mam dojscie do oryginalnych cewek z nissana z serwisu za60%ceny półkowej około 250złotych za sztuke kiedy to w salonie czy zamiennik Boscha koszt400-500złotych.Co do tego dławienia tak chwilowego przy tych obrotach rzędu 4000-4500 należy wyczyścic przepływomierz oraz przepustnice miałem to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...