Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

linka z gazu wp11 144 2.0


efej1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,zerwała mi się linka z gazu w miejscu wchodzenia do kabiny,co z tym problemem zrobić nowa kosztuje 4 stówy,gadalem z gościem o używkach niby ma ale do silnika 1,8 więc nie wiem czy pasuje a gość nie bardzo sie orientuje czy taka mi spasuje ,może ktoś ma na sprzedaz ,pilnie potrzebna,Dino dzięki za numery tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,zerwała mi się linka z gazu w miejscu wchodzenia do kabiny,co z tym problemem zrobić nowa kosztuje 4 stówy,gadalem z gościem o używkach niby ma ale do silnika 1,8 więc nie wiem czy pasuje a gość nie bardzo sie orientuje czy taka mi spasuje ,może ktoś ma na sprzedaz ,pilnie potrzebna,Dino dzięki za numery tel.

ech niestety z tego co się orientuję tylko serwis Cię "leczy". Znajomy z serwisu mówił, że rwanie tych linek to nie jest rzadkość, tak samo kupowanie używek to raczej bardzo czarny kot w czarnm worku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech niestety z tego co się orientuję tylko serwis Cię "leczy". Znajomy z serwisu mówił, że rwanie tych linek to nie jest rzadkość, tak samo kupowanie używek to raczej bardzo czarny kot w czarnm worku :)

i tu sie mylisz forum jest od tego aby sobie pomagać,linka już jest zamiennik za 75 zeta a w serwisie chcieli 4stowy DINO pomógł wraz z Kornikiem ,a ten ostatni zalatwil u kolegi w sklepie i już linka jest u mnie zaraz jadę montować , z tego co się orientuje to zajmie mi to 20min. PODZIĘKOWANIA DLA DINA I KORNIKA troche kasy uratowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...