Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Wahacze


sirtrojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie namiar na sklep z wahaczami do 350z - potrzebne są tzw banany (przednie górne)

Pasują do G35 sedan/coupe dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się tutaj, http://moto.allegro.pl/nissan-350z-350-z-lozyko-piast-tyl-nowe-org-i1498311535.html

zauważyłem na Allegro , że sprowadzają z USA dużo części do Nissana w miare normalnych cenach.

Potrzebujesz?

 

-Upper control arm na rysunku nr 5,6

 

-czy Rod compressionn nr 9, 10 na to właśnie “mytki” mówią banan.

 

Pytam się dlatego że dostępne są już w sprzedaży same końcówki w znacznie niższej cenie ale do jakiego wahacza to musiał bym sprawdzić gdzie to widziałem.

post-29341-0-94644300-1300909004_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się tutaj, http://moto.allegro.pl/nissan-350z-350-z-lozyko-piast-tyl-nowe-org-i1498311535.html

zauważyłem na Allegro , że sprowadzają z USA dużo części do Nissana w miare normalnych cenach.

Potrzebujesz?

 

-Upper control arm na rysunku nr 5,6

 

-czy Rod compressionn nr 9, 10 na to właśnie “mytki” mówią banan.

 

Pytam się dlatego że dostępne są już w sprzedaży same końcówki w znacznie niższej cenie ale do jakiego wahacza to musiał bym sprawdzić gdzie to widziałem.

 

 

Banan to właśnie 10 !

jak byś się dowiedział będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podam Ci inf. na forym co na ten temat wiem, bo dziś juz nie dam rady.

 

Tuleja wewnętrzna do wahacza dolnego skośnego /ROD OMPRESSION / występuje w USA jako część zamienna.

Jest jakaś wada fabryczna tego elementu, u mnie zresztą też na przeglądzie przed sprzedażowym w ASO stwierdzili ,że jest pęknięta guma na tym elemencie/28 tys. przebiegu/, ale jeszcze się tym nie interesowałem, tym bardziej ,ze nic się nie dzieje a oni stwierdzili ,że to jeszcze nie wymaga wymiany może na wiosnę jak będę zmieniał olej to zobaczę jak to tam wygląda. Podaje Ci link do aukcji na Ebay tego elementu:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190475540000&viewitem=&sspagename=STRK%3AMEWAX%3AIT

 

Na Allegro też to kiedyś było w jednym ze sklepów, które sprzedają nowe części do zawieszenia, musisz podzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

W PL wprasują bez problemu te tuleje do bananów ?

Edytowane przez sirtrojan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki za info.

W PL wprasują bez problemu te tuleje do bananów ?

Mechanikiem nie jestem, ale sądzę, że nie będzie to żadnym problemem dla warsztatów mechanicznych, które dysponują odpowiednią prasą. Gdzieś w necie widziałem firmę, która się tylko w tym specjalizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mechanikiem nie jestem, ale sądzę, że nie będzie to żadnym problemem dla warsztatów mechanicznych, które dysponują odpowiednią prasą. Gdzieś w necie widziałem firmę, która się tylko w tym specjalizuje.

Mam pytanie do kolegów, czy operacja wymiany tulei zakończyła się sukcesem? Mam w tej chwili ten problem u siebie w zetce i chętnie bym rozważył wymianę zamiast zakup całego wahacza.

dziękuję za infromacje.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji to chyba rzeczywiście nie ma sensu bawienie się w wymianę :-(. Znalazłem człowieka na allegro, który ma te wahacze w cenie 900zł brutto/ szt (w ASO krzyczą 1300zł/szt). Zamówiłem, zobaczymy co przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś dał znać wcześniej to bym Ci to załatwił za mniej niż 700zł

TO daj koniecznie jakiś kontakt do siebie, bo człowiek okazał sie nie poważny i milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleja wewnętrzna wahacza tzw. „” banana” występuje w USA jako cześć zamienna .

Związane jest to m/i z tym ,że producent przyznał się do jej wadliwej konstrukcji.

Oferowane tuleje na rynku USA , są już zazwyczaj poprawione, koszt jest znikomy, ale jak zawsze koszty przesyłki przekraczają wartość przedmiotu.

Zewnętrzny sworzeń przeważnie nie wymaga naprawy.

Proponowana przez kolegę cena /700zl/ jest bdb.

Coś mi się wydaje, wahacz, o którym wspominałeś za 900zl to chyba używka.

Jak możesz to wrzuć linka do tej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyOne jak masz namiar na tańsze banany to wrzuć tez na forum Infiniti - tu też są chłopaki w potrzebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...