Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144


Gość rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rysuchom

Witam .Poraz pierwszy Primka mnie zawiodła.W trakcie jazdy zapaliła się kontrolka check engin silnik przestał pracować.Po krótkiej przerwie i próbach uruchomienia silnik odpalił ujechałem może 1500m i znowu zgasł.Tak się dzieje cały czas.przejadę 1500m i stop.Lampka check cały czas sie pali.Może ktoś z kolegów zna przyczynę tej awarii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Na poczatek dobrze by bylo jakbys napisal jaki silnik. Bez wzgledu na to prosze zrobic autodiagnostyke i zobaczysz jaki jest blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze czujnik polozenia walu, zczytaj bledy zeby byc pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rysuchom

Czesc. Na poczatek dobrze by bylo jakbys napisal jaki silnik. Bez wzgledu na to prosze zrobic autodiagnostyke i zobaczysz jaki jest blad.

Mam silnik 1.8 benzyna.

 

Czesc. Na poczatek dobrze by bylo jakbys napisal jaki silnik. Bez wzgledu na to prosze zrobic autodiagnostyke i zobaczysz jaki jest blad.

Mam silnik 1.8 benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec jak bylo proponowane odczyt bledow. Jak to zrobic jest opisane w Primerze dzial ogolny. Tam jest link TRICKI I SZTUCZKI PRIMERA I NIE TYLKO. Jak zjedziesz na dol to bedzie link WITEK PIERWSZY -ODCZYT BLEDOW ZA POMPCA ZWORKI OBD2 (opisane przez kolege nissan).Tam bedziesz mial opisane dokladnie jak odczytac bledy. Jak zczytasz to bedziemy dalej szukac. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...