Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak długo mogą naprawiać samochód w serwisie????


Gość Anka007_a1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anka007_a1

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem tu nowa, także proszę o wyrozumiałość.:)

 

Zakupiłam w lutym tego roku w Rzeszowie nową NAVARĘ D40, 2,5D. Wszystko było w porządku przy odbiorze itd.

Ale wracając do tematu.

Jeżeli zostawiłam auto w serwisie, ponieważ uszkodzona została turbina, jak długo mogą naprawiać? jak długo można czekać? Czy jest jakiś limit? Czy jest możliwość starać się o dostanie nowego samochodu?

Samochód stoi już w salonie 2 tygodnie. Dzisiaj rozmawiałam z kierownikiem serwisu, i powiedział, że dalej nie wiadomo kiedy auto będzie do odbioru. Więc zaczęłam szukać informacji w gwarancji, jak długo to może trwać. Niestety nic nie znalazłam.

Dlatego tutaj pisze, może ktoś już miał taki przypadek i wie jak postępować.

 

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie, sugestie, podpowiedź.

Ania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ naprawa się przedłuża lub brak jest części i naprawa nie może zostać wykonana możesz ubiegać się o auto zastępcze od nissana (nie od dilera) ale aby się o nie ubiegać muszą być spełnione jakieś warunki których nie pamietam, jeżeli samochód do aso przywiuzł asistans to jest łatwiej dostać auto zastępcze.

A odnośnie czasu naprawy to trudno jest powiedzieć może jeszcze tydzień a może miesiąć tak naprawde sam nissan chyba nie wie kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka007_a1

Samochód zastępczy dostałam. Nissan NOTE.

Tyle że za 3 doby musiałam zapłacić, a teraz nic nie płacę.

Myślałam, że jest możliwość starać się o dostanie nowego samochodu, czy coś - ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jankbkak

WITAM żeby dostać nowy samochód to trzeba by wystąpić na drogę sądową a to będzie trwało i trwało ,wiem coś o tym bo sam oddałem do sądy i czekam i czekam decyzje ekspertyzy biegli sądowi a czas leci .Dziwi mnie tylko jedno czemu zapłaciłaś za trzy doby ?i jeszcze jedno niech pisemnie uzasadnią czemu tak długo ta naprawa trwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w serwisie stoi ten samochód pytam z ciekawości bo to już 2 przypadek padnięcia turbiny, ale ten 2 był spowodowany słabym smarowaniem turbiny chyba cos z pompą oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka007_a1

Witam Wszystkich :)

Wczoraj kierownik serwisu przyprowadził samochód do domu. A wrócił NOTE, za które - nie musiałam płacić.

Także na razie wszystko w porządku. Trochę to wszystko długo trwało.

Mam nadzieje, że już nic się nie będzie psuć i będzie elegancko chodzić.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Do zobaczenia na drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM żeby dostać nowy samochód to trzeba by wystąpić na drogę sądową a to będzie trwało i trwało ,wiem coś o tym bo sam oddałem do sądy i czekam i czekam decyzje ekspertyzy biegli sądowi a czas leci .Dziwi mnie tylko jedno czemu zapłaciłaś za trzy doby ?i jeszcze jedno niech pisemnie uzasadnią czemu tak długo ta naprawa trwa !

no nie do konca

ja cos wiem bo sie bujalem z wybuchnietym silnikiem. naprawa trawala kilka miechow (jesli liczyc to ze jak wrocilem z kalisza to juz przed wawa na lawecie)

pytanie prawnika bylo proste: czy zaczal Pan procedure gwarancyjna? jesli tak to nie moze Pan skorzystac z rekojmi i lepiej bylo samochod zostawic w polu

na czas naprawy nie przysluguje Ci nic...z nissana uslyszalem ..mneijsza zreszta o to

nie ma czegos takiego jak nowy samochod bo Twoj sie zepsul i go nie moga naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurcze moja navara stoi juz 4 tydzień w serwisie w Rzeszowie i panowie nie wiedzą co jest dymi przy ruszaniu i zmianie biegów za miesiac konczy mi sie gwrancja a oni nie potrafią ustalic usterki pytałem Was wczeseniej co to mzoe być i jeden z kolegów napisął że wtryski zasugerowałem ze to może wtryski i od kilky tygodni dostaje info ze cos tam podmieniaja cos zmieniaja ale dalej dymi co robić ???????????? jest jakiś przepis prawny który to reguluje ? prosz eo nfo ponoć wtryski pojechały do wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak turbina była sprawdzan ai bylo tylko injakis sensor chyba wymienli a teraz mi własne powedzieli ze 3 z wtsryskiwacze są dow ymiany :( i musz eznowu czekac aż sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...