Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kopułka palec


Gość wserwis

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem kopułkę i palec w Nissan Primera P11. Po wymianie pojawił się problem z radiem. Mam zakłócenia takie trzaski w radiu co może być przyczyną tego ? Dodam że radio bez włączonego silnika działa bardzo dobrze. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem.

 

Dziś wymieniłem palec na stary i na starym działa :). Wiec kopułkę mam nową a palec stary. Palec nowy był Made in Italy. Jakie palce są najlepsze do Nissanów? Podobno YEC ? Co możecie polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem kopułkę i palec w Nissan Primera P11. Po wymianie pojawił się problem z radiem. Mam zakłócenia takie trzaski w radiu co może być przyczyną tego ? Dodam że radio bez włączonego silnika działa bardzo dobrze. Czy ktoś już się spotkał z takim problemem.

 

Dziś wymieniłem palec na stary i na starym działa :). Wiec kopułkę mam nową a palec stary. Palec nowy był Made in Italy. Jakie palce są najlepsze do Nissanów? Podobno YEC ? Co możecie polecić

 

Kupiłem autko już z trzaskami w radiu, do dziś nie wiem od czego to jest ale z elektrykiem stwierdziliśmy, że to od zapłonu. Na forum jest taki temat. Wymieniałem ten zestaw co ty ale u mnie kopułka była Lucas a palec oryginał Nissan ale stan jego był tragiczny. Po wymianie kopułki na YEC problem nie ustał, nie pamiętam jakiej firmy był paluch..chyba też włoszczyzna. Z tego co napisałeś to winny jest właśnie palec; ktoś pisał, że w nim jest filtr przeciwzakłóceniowy.

 

Edit - palec mam firmy FACET :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam problem czyszciłem styki na kopułce i palec. Spryskałem je preparatem do styków czy zniszczyłem te styki ??i auto nie chce opalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...