Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

{P11} Lambda w SR20E


Gość enkipenki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RENEGAT 8610

Ale u mnie sonda działa poprawnie zarówno jedna jak i druga. Sprawdzałem ile auto ma do setki i w sumie wychodzi poprawnie może po prostu jestem trochę przewrażliwiony bo wcześniej jeździłem Mitsubishi carismą 1.8GDI 125KM , rok 2000 na bezpośrednim wtrysku paliwa i elektronicznym pedale gazu i tam lekkie dodanie gazu powodowało od razu że auto dostawało powera a przy tym nissanie trzeba kręcić do 4 tyś RPM i dopiero dostaje tak jakby powera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shadow522

Witam podepnę się jeszcze ja mam takie objawy wyższe spalanie 15l(było ok.10-11l), jak chodzi na wolnych obrotach to tak gdzieś co 30sek. obroty spadają na gazie wyregulowane ze mocno nie spadają ale na benzynie czasami gaśnie jak te obroty spadają. Mierzyłem wczoraj sondę i po odpaleniu na wolnych obrotach było na zimnym silniku 0,3V i tak jak się silnik rozgrzewał rosło do 0,8V i na tym stanęło bez zmian, a powinno chyba coś falować?. Przepływomierz na włączonym zapłonie miał 1.2V, później na wolnych obrotach było 1,45V w miarę stabilnie. Pokazuje błąd 0171.

Edytowane przez shadow522
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat omawiany raz na miesiąc - przepływka do wymiany

przepływka podaje do kompa głupoty, komputer podaje głupoty na wtryskiwacze i masz taki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RENEGAT 8610

Sprawdź jeszcze sondę lambda przed katalizatorem bo jak się zawiesi na wysokich to będzie więcej palił u mnie było że zawiesiła się na niskich i palił mało zmieniłem sondę i jest ok. Jeżeli sonda wyjdzie na wykresie że jest ok to sprawdź przepływkę. W moim przypadku musiałem wymienić i to i to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...