Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] naturalne terytorium żerowania


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się wypowiem, w przyszłości miejmy nadzieję, że GT-R. Nie jest może najpiękniejszy (w porównaniu do Lambo czy Ferrari), ale potrafi im nieźle dołożyć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Dantego z V12: "W motoryzacji nastały piękne czasy" (to jego komentarz dotyczący różnorodności i jakości obecnych aut sportowych)

Trudno się z tym nie zgodzić...Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najpiękniejsze auta są z pod znaku Lamborghini.

Miałem przyjemność być w jednym salonie tej marki pojechałem do jednego który jednak okazał się zamknięty i jak zobaczyłem te auta przez szybę to ciśnienie tak mi skoczyło że pojechałem na drugi koniec miasta do drugiego salonu :) który okazał się być jednym z większych tej marki.

Miałem przyjemność trafić na pracownika który po za autami pokazał mi zaplecze ( w którym było pełno klasyków, auta już skonfigurowane przez klientów, był nawet traktor Lamborghini ), serwis itd..

Stało jeszcze parę aut klientów np. Bugatti Veyron który tak jak myślałem nie jest najpiękniejszym autem.

Z Lamborghini najbardziej mi się podoba LP 670 SV które miażdży !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś miałem okazje być w salonie Lamborghini w którym stało pomarańczowe cudo LP640 w wersji roadster.

Murcielago to już klasa sama w sobie, szkoda że przestali produkować...

 

polecam urywek TopGear z SV w roli głównej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś miałem okazje być w salonie Lamborghini w którym stało pomarańczowe cudo LP640 w wersji roadster.

Murcielago to już klasa sama w sobie, szkoda że przestali produkować...

 

to dobrze że przestali produkować, można kupić taniego używańca ;)

 

wczoraj przeczytałem że lada dzień otwierają na Puławskiej salon Lotusa - jak ktoś lubi baardzo szybkie i lekkie auta wyścigowe (wersja max 380 koni a masa chyba poniżej tony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również kiedyś miałem okazje być w salonie Lamborghini w którym stało pomarańczowe cudo LP640 w wersji roadster.

Murcielago to już klasa sama w sobie, szkoda że przestali produkować...

 

polecam urywek TopGear z SV w roli głównej

Tak się składa, że wczoraj puszczali ten odcinek na BBC Knowledge. Śliczne auto, ale przegrało na walce z pod świateł z Mercedesem SLR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś uważniej słuchał to byś wiedział że to nie była zwykła wersja SLR-a, bo zwykłego SLR-a to LP670 by zjadło pod każdym kątem.

Edytowane przez AndyOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś uważniej słuchał to byś wiedział że to nie była zwykła wersja SLR-a, bo zwykłego SLR-a to LP670 by zjadło pod każdym kątem.

Domyślam się, że to nie była zwykła wersja Merca, ale taką fajną recenzje Lambo zepsuli takim właśnie porównaniem :devil:

Edytowane przez DanPlut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie GT Polonia, jeden z lepszych filmików, jakie zobaczyłem w necie:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9948472,Gran_Turismo_Polonia_2011___WIDEO.html#opinions

 

Jak dla mnie film bez wartości, nie widac na nim ani jednej Zetki w akcji ;-).

Niezła impreza, no i ten wyscig z helikopterem rodem z Top Gear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie GT Polonia, jeden z lepszych filmików, jakie zobaczyłem w necie:

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,9948472,Gran_Turismo_Polonia_2011___WIDEO.html#opinions

 

wreszcie porządne fury a nie to gó...ne cargo w Warszawie gdzie połowa to zdezelowane bmw, ćwierć to zdezelowane polo no i czasami coś się trafi w ilości sztuk 1-2.

Prawdziwe święto motoryzacji. Ja też tak chcę :D

Ale fakt, zeteczka w jakiś fajny body kicie by tu pasowała

Edytowane przez devi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była,tylko w innym filmie na tej stronie,ale za to w niezłym towarzystwie,oraz jak zawsze z fajnym bodykitem :whistle:

 

zetgt40.th.jpg

 

no ładne masz to autko ale cokolwiek rozmazane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...