Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

koło dwumasowe P12 1.9 Dci


Gość wiczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim nissanie po wymianie wszystkiego na nowe przyszedł czas na wymianę koła dwumasowego bo wrażenia podczas jazdy zostawiają trwałe piętno na psychice. Wszystko trzeszczy, trzęsie się wibruje.

Moje pytanie jest takie czy da się koło dwumasowe w gogóle wyrzucić i wstawić sprzęgło od czegoś bez koła z jakiejś laguny czy czegokolwiek. Orientuje się ktoś? bo wrzuciłem w to gówno już z górę kasy i wykańcza mnie to auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze . Nie mozesz wyrzucic kola zamachowego(u Ciebie jest kolo dwumasowe)Prosze poczytac sobie jaka role spelnie kolo zamachowe w silniku. Kiedys czytalem ze chyba firma sachs robi zwykle kola zamiast dwumasowego do samochodow. Czy bedzie pasowalo od laguny.Nie wiem . Ale Nissan weszedl w kooperacje z francuzami wiec bardzo mozliwe. . Nie bede doradzal CI czy masz kupic nowe czy uzywane czy regenerowane . Regenerowane przez firme kosztuje troche mniej niz nowe. Kolega zmienial uzywke i jednak to nie bylo to. Moze dlatego ze nie zmienil razem ze sprzeglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma Valeo produkuje zestawy zastępujące koło dwumasow (KIT 4P VALEO)

w skład takiego zestawu wchodzi zwykłe koło zamachowe,tarcza sprzęgła,docisk i łożysko

koszt całego takiego zestawu nie wiele przekracza koszt samego koła dwumasowego,przynajmniej w autach z grupy VAG

do laguny są takie zestawy zarówno do silnika 1.9 dci jak i do 2.2 dt

ale czy któryś podejdzie do nissana nie wiem,nie ma wzmianki na ten temat

poniżej nr.katalogowe ;

dla silnika 1.9dci; V 835011

dla silnika 2.2dt ; V 835002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...