Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bagażnik Navara


bojach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jest to mój pierwszy post i nie chciał bym aby wyglądał na ogłoszenie ale jestem posiadaczem Nissana Navary D40 oraz zbędnego bagażnika dachowego który to kupiłem i w związku z tym iż nie mam czasu , go nie zamontowałem więc odsprzedam go okazyjnie po niskiej cenie dla współużytkowników tego forum. bagażnik jest firmy australijskiej ARB dedykowany do tego samochodu .

jeżeli ktoś z koleżanek lub kolegów byłby zainteresowany to poproszę o kontakt.

 

post-43133-0-61187000-1301734315_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jest to mój pierwszy post i nie chciał bym aby wyglądał na ogłoszenie ale jestem posiadaczem Nissana Navary D40 oraz zbędnego bagażnika dachowego który to kupiłem i w związku z tym iż nie mam czasu , go nie zamontowałem więc odsprzedam go okazyjnie po niskiej cenie dla współużytkowników tego forum. bagażnik jest firmy australijskiej ARB dedykowany do tego samochodu .

jeżeli ktoś z koleżanek lub kolegów byłby zainteresowany to poproszę o kontakt.

 

post-43133-0-61187000-1301734315_thumb.jpg

 

Witam.

 

Interesuje mnie tylny spojler który widac na zdjeciu z tyłu hardtopu.Możeszdać zdjecie i gdzie można takowy spojler zdobyc?

 

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Interesuje mnie tylny spojler który widac na zdjeciu z tyłu hardtopu.Możeszdać zdjecie i gdzie można takowy spojler zdobyc?

 

 

Pozdrowionka

 

fotka jest poglądowa bodajże z katalogu ARB , i nie mam pojęcia czy faktycznie istniej taki spojler fabryczny , ale patrząc na ilość różnorodnych na allegro na pewno nie będzie problemu z doborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podaj link, żeby zobaczyć inne zdjęcia. Jak cena? Czy wchodzą w to łapy mocowania? do relingów, czy do rantów w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj link, żeby zobaczyć inne zdjęcia. Jak cena? Czy wchodzą w to łapy mocowania? do relingów, czy do rantów w drzwiach?

 

bagaznik jest na stałe montowany do dachu , i do tego jest w pełni wyposażony ( cały oryginalny set montażowy ) ponieważ moja navara posiadała relingi , to trzeba je odkręcić i pozostają oryginalne otwory po mocowaniu relingów dlatego mam specjalne śruby ( z nierdzewnej stali z łbem kulistym na klucz typu imbus ) z oringami do ich zaślepienia .

ponieważ jest to oryginalny bagażnik firmy ARB ( płaciłem za niego około 2300 zł ) jest mocowany na stałe aby był integralną częścią samochodu tutaj jest zdjęcie z profesjonalnego warsztatu , ( tyle ze model z uchwytami , czego nie polecam ) http://www.trasek.com.pl/bagaznik-dachowy-2200-x-1120-mm.html . a tutaj poglądowe zdjęcie navary z bagażnikiem : http://www.ultimate4wdequipment.com.au/d148-95/navara-d40/

 

w razie zapytań poproszę o maila pod : bojach@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam serdecznie.

 

Mam takie pytanie: posiadam oryginalnie zamontowany bagażnik dachowy na Nissanie Navara z 2011 roku (mam na myśli te rury wzdłuż dachu oraz cieńsze poprzeczki). Posiadam mocowanie do nart firmy Thule i nie bardzo jest możliwość zamontowania takowego sprzętu na tym bagażniku. Thule montuje się na kazdm jednym bagazniku w innych autach poprzez wsuwanie w belki aluminiowe, a na belki stalowe zakłada się takie metalowe uchwyty (jesli ktoś wie o czym mówie i miał styczność). Tutaj w nawarze nie da się tego zrobić ze względu na konstrukcję tych belek.

 

Czy mial ktoś podobny problem?? Czy da się jakośc połaczyć elementy wyposażenia Thule z tym oryginalnym bagaznikiem Nissana ?? W salonie coś wspominano o adapterze na te belki ale nie potrafili czegoś takiego znaleść może ktoś z forumowiczów coś słyszał i chciałby pomóc.

 

 

pozdrawiam smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...