Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Primera 1,6


Gość ossekczersk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ossekczersk

Witam mam takie pytanie co moze być grane ?? Dojezdzam do skrzyzowania gdy redukuje bieg samochod gasnie lecz odpalic mozna bez problemu po przejechaniu kilku set metrow ponownie gasnie w takich samych okolicznosciach... Nie mam pojecia co sie dzieje i co moze byc nie tak prosze o jakies wskazowki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ossekczersk

A mam jeszcze jedno pytanko :) Posiadam butle 65 L do gazu ... Czy jezeli w butli znajduje sie końcówka gazu około 5 litrow samochód może zrobić się taki zamulony ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no ja tez jeżdżę na takim ;) nie chce mi się jeździć do helmutów tankować, choć mam tylko 180km, i jestem skazany na nasz gaz, ale za to wiem jaką mam instalację gazową whistle.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ossekczersk

Ja tylko jezdze na gazie i nie wiem czy tak na benzynie mi by tez tak rbi ze by gasl... wymienilem filtr gzu i filtr powietrza i dzis nie gasl ale gdy silnik byl zimny obroty bylyl na 600 a gdy przestalem jezdzic i odpalilemto juz byly obroty na 1000 czy to normalne ? no i czy samochoddostaje mula gdy malo gazu :)

 

sorrki za blady ale ta klawiatura tez nadaje sie chyba do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie interesi mnie Wasze zdanie czy to może byc przepływomierz? Minowicie ruszam sobie z jedyneczki, jazda w korku, toczenie się bez uzycia gazu. Ruszam powoli, przez 5 sekund samochód jedzie równo, po chwili zaczyna mi kangurzyć i chce czy nie chce muszę dac półsprzęgło żeby się uspokoił bo jak dodam gazu to jeszcze większe kangury idą. Na dwójce mam to samo, kangurki w jeździe bez gazu. Problem nr 2 to spadające obroty przy skrętach, przy uzyciu wspomagania czuje, że dławi się ale nie gaśnie. Taka sytuacja jest na benzynie jak i na LPG. Przepływka?

 

Primera P11 1,6 B + LPG

99'

 

Temat wyżej ma ktos jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja 2 generacji>? powodem moze byc zwezka na dolocie (za duza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja 2 generacji>? powodem moze byc zwezka na dolocie (za duza)

 

Sekwencja. Problem w tym, że na benzynie też te obroty nie sa stabilne. Najgorzej jest przy skrętach i wysprzęgleniach. Dławi się i jak dodam gazu to nieprzyjemnie zrywa wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...