Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10] mega problem z hamulcem prawego tylnego koła


Guest bartex

Recommended Posts

Guest bartex

Witam, mam problem z tylnym prawym hamulcem, przez co nie mogę przejść przeglądu technicznego, wymienione przewody (wszystkie), szczęki, cylinderek a koło nadal słabo hamuje, różnica 63% do koła po drugiej stronie samochodu. Nie mam kolektorów hamulcowych, samochód bez ABS. Dodam ze hamulec ręczny działa rewelacyjnie na oba koła IDENTYCZNIE. W czym możne być problem, żaden mechanik nie umie zdiagnozować problemu a ja jeżdżę bez przeglądu ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest kyniu1985

Moze problem tkwi w nie lub zle odpowietrzonym cylindreku.Odpowietrz uklad w takiej kolejnosci tl pp tp pl i powinno pomoc:)

 

Jezeli wszystko zostalo dobrze zamontowane to problem tkwi w odpowietrzeniu.U mnie roznica na rolkach wynosi 2% wiec te 63% to naprawde hebel na tym kole niedziala.

Link to comment
Share on other sites

Guest bartex

Odpowietrzone jest dobrze na 99,9%, kilka osób już odpowietrzało, jutro może zawiozę bębny do przetoczenia, to ostatnia rzecz która nie była robiona z hamulcami...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mi objawy sugerują z problemem w hydraulice. Stawiam na niedrożny przewód hamulcowy.

Link to comment
Share on other sites

Guest bartex

przewodu były całkowicie wymieniane i dalej nic, również regenerowałem pompe hamulcową, i dalej nic. Żaden mechanik nie potrafił tego zrobić aż w końcu ja to zrobiłem, problem był taki że koło które słabiej hamowało okazało się że tak ma być, a koło po przeciwnej stronie za mocno hamowało, wymieniłem cylinderek w kole które za mocno hamowało i wszystko działa jak ma być :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...