Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] jaki rozmiar cylinderków w 2.0 16v sedan tył?


Gość sebastianp10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastianp10

Witam koledzy proszę o pomoc mam problem z hamulcami a konkretnie prawy tył,myslałem że to linka bo ręczny słabo trzymał ale po wymianie linki niewiele się zmieniło.Musiałem mocno zaciągnąć ręczny aby samochód stanął teraz po zimie ściągnąłem koło tylne i tarcza jest pokryta rdzą cała nieznam się ale mi to wygląda na zapieczony cylinderek bardzo proszę o pomoc.czy to cylinderek jeśli tak to jaki jest rozmiar znalazłem na internecie ale pisze że to do heczbeka a mam sedana czy będzie pasował? primera p10 2.0 16v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ty masz skoro piszesz o tarczy... albo cylinderki albo tłoczek.

co do wymiarów - tłoczek 34mm - p10, tył, ham. tarczowy, tłoczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastianp10

to co ty masz skoro piszesz o tarczy... albo cylinderki albo tłoczek.

co do wymiarów - tłoczek 34mm - p10, tył, ham. tarczowy, tłoczek.

słusznie tłoczek dzieki za informacje nie wiem czy sie za to brać samemu czy to mnie nie przerośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wejsc w primerze od p10 do p11.144 i bedzie tam link na gorze Reanimacja zacisku tylnego instrukcja mocno ilustrowana poczytac i podziekowac koledze ktory to wstawil i zdecydowac czy samemu dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolega sobie strzeli przeglądarkę Firefox co poprawia błędy ja poprawiłem słowo na "h" a nie na "ch" i bo były 2 błędy ,,,,, ja się nie wymądrzam ale mam taką przeglądarkę i mnie skutecznie uczy jak pisać po polsku ..Pozdrawiam

 

i temat jak temat z heblami czeka mnie to samo wiec poluje na zaciski z allegro i strzele regeneracje i podmianę bo szybciej a są też zest napr, po ok 35 zł do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...