Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 nie działa tylna lewa szyba


foorest1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z tylną lewą szybą elektryka zawodzi nie działa ani z przednich drzwi ani z tylnych.

Czy to będzie silnik czy styki? Jak rozebrać "boczek" zeby się do tego dostać.

Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege. W boczku gdzie masz uchwyt na rękę musisz go rozdzielić na pół jedna połowa uchwytu nachodzi na drugą. Tam są ukryte śrubki. Podważasz też przyciski od szyb odpinasz instalacje. Upewnij się czy jeszcze nie masz srub na dole boczka(bo nie pamiętam już). Podważaj od dołu do góry boczek żeby wyszedł z zatrzasków. U mnie tak zdejmuje się boczek z tego co pamiętam mam p11.144, ty nie wiem jaką masz p11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody i przeczyść styki na włącznikach.

Aby zdjąć boczek musisz najpierw wypiąć delikatnie plastikowy "kołnierz" który jest na dole uchwytu, potem wyjmujesz cześć uchwytu, za nim będą 2 śruby które odkręcasz, odpinasz kostkę od włączników i ciągniesz za boczek od dołu do siebie i do góry, tylko delikatnie abyś zaczepów nie połamał które są na dole.

Składając boczek, zacznij od góry aby rant wszedł miedzy ramę drzwi a szybę inaczej będziesz "psy wieszał" przy zakładaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :) jak tylko pogoda mi na to pozwoli to zabieram się za rozbieranie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...