Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Serwis w Krakowie lub okolicach


heckler1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Bielsko to dla Ciebie "okolice"? :)

Zadzwoń tam http://www.inter-oner.pl/index.php?section=9 mnie pomogli :)

hm..Bielsko nie daleko tylko to autoryzowany serwis, wolałbym jakiś zwykły warsztat ze śpecem od Nissanów.

Ktoś pisał w jednym z postów o dobrym mechaniku z Katowic, nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczący serwisów jest tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/forum/22-warsztaty-gdzie-naprawiac/

 

A co do pytania, to nie znam okolic Krakowa, ale niedaleko z niego do Katowic, a tam jest dość dobry moim zdaniem:

Maril Sp. z o.o.

Agnieszki 7

Katowice

Wydaje się być przyzwoity, chociaż nie jest najtańszy. Na forum było kilka dość pozytywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczący serwisów jest tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/forum/22-warsztaty-gdzie-naprawiac/

 

A co do pytania, to nie znam okolic Krakowa, ale niedaleko z niego do Katowic, a tam jest dość dobry moim zdaniem:

Maril Sp. z o.o.

Agnieszki 7

Katowice

Wydaje się być przyzwoity, chociaż nie jest najtańszy. Na forum było kilka dość pozytywnych opinii.

 

Nie wiem czy to Ty, ale ktoś pisał na forum o mechaniku pasjonacie własnie z Katowic który zajmuje się Nissanami - do niego chciałbym podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to Ty, ale ktoś pisał na forum o mechaniku pasjonacie własnie z Katowic który zajmuje się Nissanami - do niego chciałbym podjechać.

Nie, to nie są mechanicy "pasjonaci". Maril to mały (stosunkowo) warsztat, który ponoć kiedyś był autoryzowanym serwisem Nissana, ale zgodnie z obowiązującą od kilku lat polityką firmy przestał nim być (teraz preferowane są duże ASO+salon). Wyposażenie i pracownicy pozostali więc na w miarę dobrym poziomie, którego czasem brakuje nowym ASO. Na naszym forum pisano też o innym niezależnym serwisie w Katowicach, ale tego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja pisalem o pasjonacie :) Hekler, nr masz na priv. Jakby ktos potrzebowal to kontakt na priv

Edytowane przez xman70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to ja pisalem o pasjonacie :) Hekler, nr masz na priv. Jakby ktos potrzebowal to kontakt na priv

Wielkie dzięki, o to mi chodziło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter-Oner nie jest ASO. To są dobrzy mechanicy którzy znają Nissany i Mitsubishi. A że kupują od ASO najświeższe oprogramowanie to już ich sprawa. Ja polecam. To właśnie u nich robiłem remont silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter-Oner nie jest ASO. To są dobrzy mechanicy którzy znają Nissany i Mitsubishi. A że kupują od ASO najświeższe oprogramowanie to już ich sprawa. Ja polecam. To właśnie u nich robiłem remont silnika :)

 

Części też brałeś od nich, szykuje mi się remont w moim T30 bo bierze olej na potęgę, szukam pierścieni tłokowych oryginalnych dlatego pytam. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części brałem z Intercars i o dziwo nie wiedzieć czemu pierścienie przyszły oryginalne Nissana :) Nie pamiętam... 550 zł za komplet? A może nawet mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Ponawiam temat.

Krakusy gdzie oddajecie swoje X-traile do serwisów, kręcąc się po mieście widzę, że trochę ich jeździ.

Może ktoś poleci dobrego mechanika w Krakowie lub okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Ponawiam temat.

Krakusy gdzie oddajecie swoje X-traile do serwisów, kręcąc się po mieście widzę, że trochę ich jeździ.

Może ktoś poleci dobrego mechanika w Krakowie lub okolicach.

 

Ja jak mam problemy korzystam z firmy Dreipol w Siedlcach (300km od Krakowa) W Krakowie nie znajdziesz np mechanika od ukladu wtryskowego a tam mi pomogli w jeden dzień i zaoszczędzilem okolo 10000 zł w stosunku do wyceny w ASO na jasnogórskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja korzystam z serwisu 4x4 na ul.Skosnej (Ruczaj). Co prawda nie specjalizuja sie w Nissanach a raczej bardziej ogolnie w autach 4x4, glownie typowych terenowkach (widzialem, ze skladaja od podstaw, zaczynajac od tworzenia/spawania ramy), ale serwisuje u nich auto od dwoch lat i jestem zadowolony (robilem tam: olej/filtry/przeglady; wymiana lozysk/przeplywomierza/wymiana rdzenia intercoolera; kontrole zawieszenia). Kontakt telefoniczny do serwisu: 12 262 11 77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_goly_ dzięki za namiar. Przy najbliższej potrzebie podjadę do nich. Mam jeszcze pytanie do Ciebie, skąd wiedziałeś, że trzeba wymienić intercooler, jakie było oznaki niedomagania silnika? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...