Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Ceny części zamiennych


andrzej6411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyslałem zapytanie dalej, jutro Ci odpowiem, a może to buczenie ma związek z pękniętą felgą ?

Dzięki za zainteresowanie. Felga napewno nie bo kupiłem potem zrobiłem geometrie i zbieżność i wtym aspekcie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAS ale masz fajny Oi owy awatar ;)

Dobre Ska nie jest złe .

 

 

Przepraszam za offa :)

 

 

Daniel co do łożysk - najlepiej jednak kupić w jakimś sklepie a juz optymalnie z montażem.

Czesto lecą te łożyska a potem sprzedający zwala na nieprawidłowy montaż.

 

 

Odnośnie szumienia - założyłem koła inaczej niż w zeszłym roku i tez mi zarąbiscie szumi. Jak ich nie podpisałeś przy zdejmowaniu to może być to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy chcesz same łozyska, czy zestaw z piastą, bo na zdjęciu jest z piastą?

Jeśli samo łożysko to cena za chińczyka 200zł netto, poxniej będe wiedział cos o jakims zachodnim producencie.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No nie,ręce opadają. Popierd... do końca Nissan Poland. Podawałem przykład łącznika stabilizatora tył, który jesienią kosztował 180zł obecnie bez żadnej przyczyny podnieśli do 300zl.Ta sama oryginalna część w ASO Nissan USA kosztuje 12$.!!!Czy sławne siłowniki tylnej klapy o których też wspominałem za 2 tys.!!!. Widziałem ok. 2 tyg. temu na Allegro takie żarówki, lub proponuje skontaktować się ze sklepem/warsztatami zajmującymi się naprawą, montażem i obsługą oświetlenia xeonowego tam mają takie żarówki w normalnej cenie.

 

Możesz sprawdzić w InterCarsie. Sa tu wszystkie czesci do 350z,m dobrze tez zerkac aby byc zorientowanym.

 

http://moto.sklep.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1

 

Najdrozsze zarowki kosztują ok 491 zł Philipsa ale Bosha są po 300 zł. Ja sam wymieniałem do BMW e60 za 300 zł (z montażem)

 

Tu mozesz tez sprawdzić modele zarowek i potem kupic w kazdym innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr oleju 5,99$

o-ring podstawy oleju 5,41$

o-ring wału 3,21$

redline do skrzyni biegów cos ok.60$

kocham hameryke i ich ceny :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , orientuje sie może ktoś gdzie najlepiej kupić części z zawieszenia ? panowie napisali mi ze wahacze dolne do wymiany na osi przedniej plus tuleje drążków regulacyjnych w zwrotnicy przy kole do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu a ten chyba będzie odpowiedni. Zaczęly mi szumieć łożyska tylnych kół i z tąd moje pytanie: Czy takie będą odpowiednie czy to jakieś badziewie?

http://allegro.pl/pi...2047560156.html

 

Może wiecie gdzie znaleźć w dobrej cenie poza allegro?

 

 

kupilem lozysko w intercarsie firmy Kanaco po malym rabacie za jakies 350 zl. same lozysko bez piasty. po wyjeciu z pudelka okazalo sie ze jest to oryginalne lozysko nissana fabrycznie zapakowane jak w serwisie.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dokladnie takie jak to :)

widze ze sie pojawilo na allegro troche tych lozysk. nawet no name po 200 zl są :) jak ja wymienialem to na allegro bylo tylko z piasta za jakies 650 zl i szukalem tanszej opcji.

jak na razie przez 3 lata gdzie zrobilem ok 40 tys km tylko to mi sie zepsulo. po za szyba co sie nie chaciala zamknac ale naprawa mnie nic nie ksoztowala (sam sobie naprawilem). jak na auto z przebiegiem 90 tys km i nie malej mocy jest na prawde bardzo malo awaryjne. nawet zawieszenie mam jeszcze cale fabryczne a lata sie po polskich drogach :D

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takie jak to :)

widze ze sie pojawilo na allegro troche tych lozysk. nawet no name po 200 zl są :) jak ja wymienialem to na allegro bylo tylko z piasta za jakies 650 zl i szukalem tanszej opcji.

jak na razie przez 3 lata gdzie zrobilem ok 40 tys km tylko to mi sie zepsulo. po za szyba co sie nie chaciala zamknac ale naprawa mnie nic nie ksoztowala (sam sobie naprawilem). jak na auto z przebiegiem 90 tys km i nie malej mocy jest na prawde bardzo malo awaryjne. nawet zawieszenie mam jeszcze cale fabryczne a lata sie po polskich drogach :D

A jaki masz rocznik tej bezawaryjnej furki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz rocznik tej bezawaryjnej furki?

Jeden z pierwszych - 2003. Wersja europejska zassana z Niemiec. No i trafila mi sie bezwypadkowa. Tylko sarna nie dawno drasnela mi lekko blotnik :( Musze to niestety naprawic. Gosciu z ubezpieczalni sprawdzil lakier i powiedzial ze wszystko wskazuje na oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lamp i szyb, jest on połączony ze zbiornikiem ze strony lewej (kierowcy). Wlew jest do tego prawego, a z niego biegną przewody na wysokości dołu zderzaka do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odp.

 

Poza tym szukam jeszcze zderzaka na przod ale praktycznie nie mozna dostac pod kolor, jedynie zastanawiam sie czy poliftowy podpasuje to wersji 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takie jak to :)

widze ze sie pojawilo na allegro troche tych lozysk. nawet no name po 200 zl są :) jak ja wymienialem to na allegro bylo tylko z piasta za jakies 650 zl i szukalem tanszej opcji.

jak na razie przez 3 lata gdzie zrobilem ok 40 tys km tylko to mi sie zepsulo. po za szyba co sie nie chaciala zamknac ale naprawa mnie nic nie ksoztowala (sam sobie naprawilem). jak na auto z przebiegiem 90 tys km i nie malej mocy jest na prawde bardzo malo awaryjne. nawet zawieszenie mam jeszcze cale fabryczne a lata sie po polskich drogach :D

 

Dlatego ,że masz auto nie klepane,więc się tak nie psuje,druga sprawa , że pewnie jakaś część przebiegu to niemieckie autostrady.

 

@Duniek-Rozmawiałem kiedyś z kolesiami którzy zajmują się 350z , te zderzaki nie są zamienne.Nr katalogowy tych części też jest innych.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr katalogowy bedzie się różnił bo to inny produkt z przeznaczeniem do innego rocznika, ale zderzak po lifcie pasuje a z tego co sie orientuję jedynie otwór na hak jest lekko przesuniety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr katalogowy bedzie się różnił bo to inny produkt z przeznaczeniem do innego rocznika, ale zderzak po lifcie pasuje a z tego co sie orientuję jedynie otwór na hak jest lekko przesuniety..

 

Być możemi mi mówili, że jadnak są jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...