Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] kreci ale nie odpala


pawel9gajewski

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem z uruchomieniem mojej primerki. wczoraj jechalem i nagle zgasla. okozalo sie ze przepalil sie bezpiecznik pompy paliwa, wymienilem go ale tez go przepalilo. dzis wymienilem filtr paliwa, bezpiecznika juz nie przepala ale odpalila tylko 2 razy i juz nie chce odpalic. prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z uruchomieniem mojej primerki. wczoraj jechalem i nagle zgasla. okozalo sie ze przepalil sie bezpiecznik pompy paliwa, wymienilem go ale tez go przepalilo. dzis wymienilem filtr paliwa, bezpiecznika juz nie przepala ale odpalila tylko 2 razy i juz nie chce odpalic. prosze o pomoc

 

Witam

 

Podaj troche wiecej szczegolow to moze kto cos podpowie.Sprawdzales czy pompa napewno chodzi,bo moze pompa dokonala swojego zywotu i dlatego nie odpala.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem jeszcze raz sprobowac odpalic i wydaje mi sie ze pompa juz nie chodzi bo zawsze jak przekrecalem stacyjke bylo slychac szum pompy teraz juz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem jeszcze raz sprobowac odpalic i wydaje mi sie ze pompa juz nie chodzi bo zawsze jak przekrecalem stacyjke bylo slychac szum pompy teraz juz nic

 

i od tego trzeba bylo zaczac bo to duzo zmienia.Sprawdz czy dochodzi prad do pompy,jak dochodzi a pompa sie nie odzywa to juz wiesz dlaczego nie odpala.Mozesz jeszcze wyciagnac pompe i podlaczyc ja na krotko dla pewnosci.Jak juz sprawdzisz to daj znac co wyszlo a wtedy bedziemy myslec dalej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...