Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Komputer pokładowy 2.2 dci


Gość WUEMTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem sobie komputer (sterownik) do 2.2 dci. Po podłączeniu świeci się immobilizer. Może ktoś się orientuje w jaki sposób przeprogramować immobilizer, aby autko normalnie odpaliło?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Niestety immo koduje się na chyba dwóch układach scalonych programowalnych jednorazowo!! w sterowniku. Aby zaprogramować należy mieć taki układ "czysty" tj albo nowy sterownik i wtedy serwis koduje bez problemu albo załatwiś sprawę bez kodowania wymienić kości ze starego. Problem w tym że nikt nie wie a przynajmniej ja się nie dowiedziałem- a serwis też nie wiedział- które to układy są odpowiedzialne za immo. W ogóle musi z tym być nie lada problem bo podczas akcji serwisowej dot. wymiany oprogramowania wymieniane były całe sterowniki ze względu na problemy związane z wgrywaniem nowych wersji programu. Program w sterownikach DENSO jest wczytany podobno na 3!!układach dlatego taki problem był z chiptuningiem. Teraz robi już modyfikacje parę firm min. Masters w W-wie - może oni pomogą? Napisz co załatwiłeś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...