Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tu się witamy.


Strider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie znam, jedynie kojarzę zete z Sanoka profil solina na fb.

Dzięki na pewno wpadnę! :D do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

jestem Przemek, pochodzę ze Świebodzina, choć na codzień przesiaduję w Poznaniu.

Kilka miesięcy temu zakupiłem czarną 350z z 2003r. którą pomału będę starał się zrobić zgodnie z moją wizją :)

Pozdrawiam!

0lnELKgSzltIFNcTNZF-GOFRmWAb-PEoPQDQhdr8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem tutaj nowy i od paru miesięcy jestem użytkownikiem Nissana Rogue/X-Trail z 2015r z silnikiem 2,5l oraz Nissana Micry z 2018r z silnikiem 0,9l :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Świeżak na forum, z nowym zakupem T2.

Na razie czytelnik, może kiedyś bajkopisarz.

Hej!

Edytowane przez rupert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Jak na razie nie jestem posiadaczem sportowego nissana ale co raz bardziej przymierzam się do zastąpienia mojego Lexa is300 nissanem 350z :)

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, aktualnie jestem posiadaczką Paszczaka - Prelude V, ale właśnie zaczynam podchody na 350z. tak więc czytam czytam, dokształcam się, szukam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

W 370'tce zakochałem sie kilka lat temu podczas szkolenia  na Red Bull'u w Austri  i ten samochód ciągle za mną "chodził" . Aż sie w końcu pojawił :)

pozdrawiam R

 

370z_1.JPG

Edytowane przez Maxx370
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,

od miesiąca mam 370z z Nissmo Pack,  rocznik 2010 r. W rodzinie jest też Y61 i T-32.  Kiedyś była P-10.

Są organizowane jakieś spoty w Łodzi?

Pozdrawiam,

Łukasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

z tej strony Kuba, szczęśliwy posiadacz pięknej 350Z :wub:

Mam nadzieję, że jest nas więcej w Szczecinie i okolicach, chciałbym się dowiedzieć o tych samochodach jak najwięcej. A od kogo, jak nie od użytkowników :)

Pozdrawiam!

 

IMG_20190824_201236_606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 08:18, Lokstar napisał:

Witam wszystkich,

z tej strony Kuba, szczęśliwy posiadacz pięknej 350Z :wub:

Mam nadzieję, że jest nas więcej w Szczecinie i okolicach, chciałbym się dowiedzieć o tych samochodach jak najwięcej. A od kogo, jak nie od użytkowników :)

Pozdrawiam!

 

IMG_20190824_201236_606.jpg

Miło widzieć kolejnego jdm-a w Szczecinie, do zobaczenia na mieście

 

20180531_142901.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie tak dawno temu się tu zalogowałem, niestety, po ponad 2 latach przyszło mi się wypisać Zeta poszła w kolejne ręce. Jestem pewien, że będzie dostarczała frajdy nowemu właścicielowi. Wszystkim Zetkowiczom życzę szerokości i bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać? Zrobiłem dopiero jakieś 600km. Do tej pory myślałem, że znam podstawowe zasady fizyki, ten samochód jednak wszystko zmienił. Te wszystkie filmiki na YT z reakcją pasażerów wcale nie są przesadzone, jak myślałem. Trzeba uważać na przemieszczenia narządów wewnętrznych przy launch control.
Prędkości maksymalnej też jeszcze nie próbowałem, delikatnie się rozpędziłem na pustej autostradzie w Niemczech i przy 280 odpuściłem. Gdyby to umiało jeszcze latać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszystko w porządku i jesteś zadowolony z zakupu :D Super sprawa, od czasu do czasu miewam okazje przejechac się na prawym oraz uwiecznic na zdjęciach GTRa kumpla i rozumiem te filmiki z reakcją na YT :) 

Testowaliśmy wczoraj na autostradzie prędkość maksymalną, niestety było tłoczna. Jednak różnica w przyspieszeniu pomiedzy GTR a 350Z powyżej 200kmh jest tak kolosalna, że szok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...