Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod do radia


sobkon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że temat kodu wraca jak bumerang,nie dziwi mnie to gdyż prawie każdy stanie kiedyś przed tym dylematem.Otóż powtarzam żeby uzyskać kod do radia należy do serwisu udać się z numerem VIN i numerem i nazwą radia jakie mamy zamontowane w aucie.Aby pozyskać ów nr.należy zdemontować panel ( wystarczy odkręcić cztery wkręty i szarpnąć panel do siebie).W serwisie mając te dane za darmo powinni nam kod odnależć bez względu na to z jakiego kraju autko pochodzi ,jeśli zażądają pieniędzy w dodatku nie małych udajcie się do innego serwisu.Samo wpisanie kodu jest w miarę łatwe zresztą już instrukcja jak to zrobić jest w książce serwisowej i nawet jęsli jest ona w obcym języku to i tak łatwo połapać się jak to zrobić.U mnie po trzykrotnym złym wpisaniu kodu radio blokije się na godzinę ale żeby zablokowało się na amen musiałbym pomylić się aż 18 razy.Tak powiedzieli mi w serwisie.I to chyba prawda bo zanim doszedłem do tej wiedzy którą wam teraz przekazuję próbowałem wpisywać różne kody około 10 razy a blokada następowała tylko na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, kupiłem Notka wczoraj lecz z zakodowanym radiem. Czy jest tu ktoś, kto mógłby mi pomóc...na razie pytam ogólnikowo, ponieważ jestem w pracy i nie mam jak podać nr radia...chyba, że VIN wystarczy (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legand,powielasz tematy,w wyszukiwarce po 2ch minutach znalazłem to co Ciebie interesuje.

 

Poczytaj ten temat,nie ma tego dużo.Na pierwszej stronie w którymś z postów jest podany link do strony gdzie po Vin-ie znajdziesz kod.Może jeszcze działa.Powodzenia.

Możesz mieć też taki problem że nie odkodujesz radia,bo ktoś 3krotnie wczytał błędny kod i amen,zostanie Ci jako ozdoba.

Edytowane przez ranger
: Jacek, dzięki za czujność :). Posty przeniosłem tam gdzie być powinny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legand - Twój post został przeniesiony do istniejącego już tematu dotyczącego min. Twojego problemu. Zapoznaj się z wcześniejszymi postami w tym temacie - tak jak poradził Ci już Jacko29. Na pewno coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem ten sam problem. Najprostsze i najtańsze /gratis/ wyjście to wysunąć radio tak aby można było zrobić zdjęcie tyłu , potem zrzucasz je na kompa ,odczytujesz potrzebne numery i korzystasz z tego forum http://forum.kody-radio.pl/ Dosłownie po 5 min otrzymałem kod .Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W jego przypadku dal by wiele ponieważ zakładam że ma orginalne kluczyki z czipem więc NATS nie stanowi problemu.Ja zaś stwierdzam tylko że kod jest jednym z dwóch zabezpieczeń potrzebnych do uruchomienia radia, więc trudno oczekiwać by był naklejany na radiu.(z nats-em powiązane było radio już w mojej almie z 99r) puste kratki w instrukcji o których pisze to nic innego jak miejsce gdzie należy wpisać kod z blaszki,kartonika lub karteczki z kodem(wszystkie te rozwiązania spodkałem w nissanie.) by w razie gdy sie je zgubi móc je uruchomić.Niestety mało kto to robi angry.gif

Witam.

U mnie taka sytuacja. Włącza się WAIT a nastepnie SECURE - kod uzyskałem z ASO. Z tego co wyczytałem immo nie może połączyć się z radiem. Nie moge w ogólę przejść do opcji wpisania kodu do radia. jakie sa następne mozlowości? Jutro sprawdze w ASO co oni na to. Do tej pory obyło się bez kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Potrzebuje kod do radia bo sobie zablokowałem

Nissan Note 1,4 benzyna

Kod na radiu:

BLAUOUNKT -WERKE GMBH

NISSAN MMR CD-G

7645389318

28 185 BC411   ZH-E740

 

Z gory pieknie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...