Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n15] Moja almera :**


Gość kaiser19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaiser19

zmienione:

zderzak

felgi

progi

obramowanie tylnych lamp

końcówka tłumika

filtr

jeszcze do zmiany :

turbina dolotu powietrza

 

BYLA TAKA:

post-44299-0-76191500-1307210510_thumb.jpeg

post-44299-0-98023100-1307210530_thumb.jpeg

post-44299-0-13264500-1307210542_thumb.jpeg

 

A JEST TAKA:

post-44299-0-59044400-1307210632_thumb.jpg

post-44299-0-55944600-1307210673_thumb.jpg

post-44299-0-89728900-1307210849_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazywałem jak byłem mały :) jak poszukasz troche to znajdziesz moje auto :) nie no nie jest jakaś zła ta Twoja almera, chociaż ja bym pare rzeczy zmienił, każdy ma swój gust :P a ta turbina to w sumie do czego i jakie ma spełniać zadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaiser19

teraz z niej rezygnuje bo będę zmieniał filtr na stożkowy i turbina nie zda swojego przeznaczenia chyba.. może da się jakoś to połączyć muszę jeszcze o tym poczytać :dribble: .

 

 

Jak masz oryginalny filtr montujesz ja w rurze która doprowadzania do niego powietrze zasysane(obcinasz wkładasz miedzy dwie i montujesz tak żeby nie wylatywało ;)). I gdy odpalasz i samochód zaczyna ssać powietrze turbinka zaczyna się kręcić i powietrze szybciej jest dostarczane do filtra co przekłada się na szybsze napełnianie cylindrów (samochód dostaje góra 5KM więcej co przekłada się na lepszy moment obrotowy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak masz oryginalny filtr montujesz ja w rurze która doprowadzania do niego powietrze zasysane(obcinasz wkładasz miedzy dwie i montujesz tak żeby nie wylatywało ;)). I gdy odpalasz i samochód zaczyna ssać powietrze turbinka zaczyna się kręcić i powietrze szybciej jest dostarczane do filtra co przekłada się na szybsze napełnianie cylindrów (samochód dostaje góra 5KM więcej co przekłada się na lepszy moment obrotowy ;).

 

padłeś...powstań...

 

Teraz sobie wyobraź co będzie jak zamontujesz 3 takie turbinki

Z nadkola możesz poprowadzić rurę powietrza i do niej jeszcze wstawić ze 3 wiatraczki od komputera, dodatkowo będą napędzać powietrze :rofl:

 

turbinka 3x 5 KM

wiatraczki 3x 5 KM

masz 30KM więcej :dribble:

 

co do autka naprawdę ładnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padłeś...powstań...

 

Teraz sobie wyobraź co będzie jak zamontujesz 3 takie turbinki

Z nadkola możesz poprowadzić rurę powietrza i do niej jeszcze wstawić ze 3 wiatraczki od komputera, dodatkowo będą napędzać powietrze :rofl:

 

turbinka 3x 5 KM

wiatraczki 3x 5 KM

masz 30KM więcej :dribble:

 

co do autka naprawdę ładnie się prezentuje

 

 

haha ;D pozdrawaiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...