Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa dla Nissan Navara - FELGI


skóraa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja o wymianie felg przychodzi listem poleconym. Być może nie odebraliście poczty w terminie. Kontrolę miałem w sierpniu, a list o wymianie odebrałem w lutym, czyli po 6 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o wymianie felg przychodzi listem poleconym. Być może nie odebraliście poczty w terminie. Kontrolę miałem w sierpniu, a list o wymianie odebrałem w lutym, czyli po 6 miesiącach.

 

na takie same wymienili ?

Listem dostałem info o akcji wiec umówiłem sie na sprawdzenie. Po sprawdzeniu kazano mi czekac 3 mies na info... mineło 7..

treść korespondencji z nissanem z dziś::

 

 

> Witam.

> 7 mies temu byłem u was na sprawdzeniu FELG (akcja serwisowa NISSAN

> Navara) i po sprawdzeniu otrzymałem od was informacje ze trzeba czekać na

> decyzje nissana.. Czy coś już wiadomo ? Moje Dane:...............

 

 

Witam,

Może Pan umawiać się do serwisu na wymiane felg

 

Pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------------

 

Autoryzowany Dealer Nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś wymienili felgi. Trwało to 2h 15 minut i zapomnieli o zapasie, więc wróciłem do serwisu. Wymiana koła zapasowego trwała 1h. Należy uzbroić się w cierpliwość. Wymieniają na nowy wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dac linka do nowego wzoru ?

Dzięki.

 

Wyżej w poście #65 masz wzory felg objętych kampanią. Pierwsza to felga 17" "stara" (montowana na początku - auta bez kierunków w lusterkach), druga to felga 17" "nowa" (auta z kierunkami w lusterkach) i na takie zapewne wymieniają. Nowy wzór jest w wersji V6 ale to są felgi 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=====================================================================================================

 

Głosujemy w konkursie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.auto-swia...san-klub-polska

 

=====================================================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umowilem sie na wymiane moich felg i pan z salonu powiedzial ze oni najpierw sprawdza nr boczny felg i wtedy zdecyduja czy nalezy sie wymiana. Szok w liscie od Nissana pisza wyraznie ze nalezy mi sie wymiana ! Teraz czekam cierpliwie do Piatku i zobaczymy co znowu wymysla w salonie Przycuccy Inter-Car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umowilem sie na wymiane moich felg i pan z salonu powiedzial ze oni najpierw sprawdza nr boczny felg i wtedy zdecyduja czy nalezy sie wymiana. Szok w liscie od Nissana pisza wyraznie ze nalezy mi sie wymiana ! Teraz czekam cierpliwie do Piatku i zobaczymy co znowu wymysla w salonie Przycuccy Inter-Car

 

A byłeś wcześniej na oględzinach felg ? takim różowym płynem smarowali

Edytowane przez sido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak bylem i sprawdzili ze wszystko OK ale nissan mial je wymienic w ciagu roku w koncu doczekalem sie listu a tu w bardzo kur... kochanym salonie mowia mi takiego newsa jutro jade zobaczymy co powiedza. Najlepsze bylo to ze mowie gosciowi przez tel ze felgi bez opon mam na aucie aaa on mi sie pyta czy bedzie potrzebne auto zastepcze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wymienili bez szemrania , na taki sam model. :)

Tylko ten czas :devil: (ponad 2 h, założenie opon na nowe felgi i montaż na navce) do stajni Kubicy się nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem świeżo po wymianie - model po face-owy.

W sumie procedura jak u innych. Najpierw list i sprawdzenie jakimś płynem. Później długa cisza. W między czasie zadzwoniła do mnie miła Pani i powiedziała, że od dziś jest moim opiekunem serwisowym i u niej mam się umawiać na przeglądy i zgłaszać wszystkie problemy - lekka koparka w dół. Przypomnialem się z akcją felga. Po 4 miesiącach Pani zadzwoniła i zaprosiła na wymianę.

Serwis Oddysey na Jagielońskiej 55 - ten od napraw blacharskich. Od jakiegoś czasu robią też normalny serwis. Muszę przyznać, że u nich obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie p. Robert z blacharni oraz p. Marek z serwisu. Mega cierpliwość i zaangażowanie w obsługę klienta. Można się o wszystko wypytać i Panowie nie tracą cierpliwości przy drugim pytaniu. Nie odnosi się wrażenia, że są tam za karę. Trochę to brzmi jak reklama, ale w porównaniu do innych Warszawskich serwisów to ten jest najlepszy. Przy okazji wymiany felg wymieniłem piastę przodu i parę innych dupereli. Tu mi też doradzono co i jak - także polecam - nie naciągają jak inni i robią na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem felgi na Krasnobrodzkiej w Centrum Toruńska w Warszawie. Długo można pisać. W skrócie, subiektywnie najgorszy serwis z jakim miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos serwisów to best of the best jest (teraz już bez autoryzacji niestety) Mazda Cortez w Radomiu. Tylko tam jeżdżę na grubsze naprawy.

 

Bzdura. Tylko wyciagaja kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bzdura. Tylko wyciagaja kasę.

 

Czyli widać, że mam poprostu do nich farta. Jak mi padł ABS to wszystkie serwisy w Warszawie chciały całą wiązkę czujnika prawego tyłu wymieniać za bagatela 2500 zl. Tam panowie pogmerali i stwierdzili, że faktycznie wiązka się przetarła. Jednak zamiast wymieniać polutowali i za naprawę wzięli 150 zl. Dlatego u mnie zyskali bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dzisiaj wymienili mnie felgi w D40. byłem w Nissan Auto Łódź na Beskidzkiej 37.

Cała operacja czterech kół trwała jedna godzinę i czterdzieści minut. Bez czekania.

Z wymianą felg i wyważeniem każdego koła.

Mechanik jak miał zakładać nowe felgi to poszedł i najpierw umył ręce.

Potem załozył nowe czyste rekawiczki i dopiero dotknął się nowej felgi.

Absolutnie czysto. Można stać przy samochodzie i patrzeć na rece.

Warsztat czysty.bez zbednych gratów i złomu. Polecam każdemu.

A kawę z automatu dają gratis.

A smochód oddali czysty bez śladów.

Mam do nich daleko ale pojadę do nich znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na sprawdzeniu felg bylem w lipcu ubieglego roku, powiedzieli mi wtedy, ze maja rok na wymiane. Niedlugo mija rok, a zaproszenia z ASO nadal nie dostalem. Trzeba sie samemu umowic, czy mam spokojnie czekac ?

 

Update: Napisalem do nich maila, czekam na odpowiedz.

 

A mi dziś wymienili felgi. Trwało to 2h 15 minut i zapomnieli o zapasie, więc wróciłem do serwisu. Wymiana koła zapasowego trwała 1h. Należy uzbroić się w cierpliwość. Wymieniają na nowy wzór.

 

Ale przeciez zapas to zwykla obrecz stalowa (przynajmniej u mnie) ? Tez ja wymieniaja ?

Edytowane przez bravo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniają zapas tylko w przypadku, gdy jest aluminiowy. Część navar miała aluminiowy zapas. Mam stalowy, a sprzedawca w salonie nie potrafił tego wyjaśnić.

 

Zadzwoń i umów się na wymianę. Być może nie dostałeś drugiego listu, aby skontaktować się z dealerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dostałem odpowiedź, że mogę już się umówić, dodatkowo zostałem poproszony o sprawdzenie, czy mam zapas stalowy, czy aluminiowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj felgi wymienione, zapas stalowy więc został. Czas operacji około 1h.

 

Wysyłane z mojego GT-P6200 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w serwisie i tez mam auto objęte ta akcja. Chce wymienić opony na nowe tylko ze we wrześniu, czekać z wymiana do września czy odrazu się umawiac na wymianę póki można? Ta akcja jest czasowa czy może się okazać ze we wrześniu już jej nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...