Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja serwisowa dla Nissan Navara - FELGI


skóraa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem mieć wymianę zimą. ale wstrzymałem się z tym do wiosny. Myślę, że możesz zaczekać do wrzesnia, kiedy Ci będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem dziś po wymianie felg wiązki fotela i przełączników sterowania szkoda że nie wymieniają całych foteli całość zajęła jakieś 5 godzin muszę powiedzieć że obsługa na Toruńskiej się poprawiła jeszcze gdyby proponowali kawkę było by całkiem milusio efekt końcowy psuje tylko to że auto zostało umyte przed wymianą felg a nie po bo pozostał na nich smar ułatwiający montaż opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kurde to ja nrzeczy nie rozumiem byłem w tamtym roku w sierpniu 2011 roku na sprawdzeniu powiedzieli ze trzeba czekac na pismo i mija prawie rok żadnego pisma nie otrzymałem jak napisałem pismo do NIssan Poland kazali czekac ale jak długo ? ma ktoś podobny problerm ?oczywiscie felgi zostały zakwalifikowane do wymiany na nowe:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko zadzwon do serwisu w ktorym sprawdzales felgi rok temu i umow sie na wymiane. Ja tez gdybym sam sie im nie przypomnial, to pewnie bym czekal w nieskonczonosc, a potem by powiedzieli, ze nie wymienia, bo juz po akcji.

Edytowane przez bravo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja czekałem ponad rok. pismo przyszło z nissan europe z czech. zadzwonić warto, bo żaden serwis się do Ciebie nie odezwie jak nie będzie to w jego interesie tylko Twoim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na temat felg mogę napisać tyle, że dzisiaj zadzwoniłem do BUDMATAUTO w Płocku i bez żadnych problemów umówiono mnie na środę na wymiane felg włącznie z kołem zapasowym....

 

Obiecałem, że poinformuję o przebiegu wymiany moich felg, więc byłem wczoraj w BUDMATAUTO i wszystko poszło bezboleśnie: mam nowiutkie wszystkie felgi...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem dziś po wymianie felg wiązki fotela i przełączników sterowania szkoda że nie wymieniają całych foteli całość zajęła jakieś 5 godzin muszę powiedzieć że obsługa na Toruńskiej się poprawiła jeszcze gdyby proponowali kawkę było by całkiem milusio efekt końcowy psuje tylko to że auto zostało umyte przed wymianą felg a nie po bo pozostał na nich smar ułatwiający montaż opon

 

Nie chcę już zakładać osobnego tematu, więc zapytam "na szybko" tutaj: chodzi mi o tę akcję wymiany wiązek - wymieniane są same kable, czy też przełączniki fotela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam. Do mnie zadzwonił znajomy z serwisu i dał znać, że dają nowe kółka. Jak dają to wziąłem. A jeszcze dodatkowo je trysnąłem plastidipem. Do mojej stylizacji jak ulał....

 

 

post-9862-0-86061900-1386107972_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zgłosiłem się mail-owo do serwisu w Rzeszowie , zapraszają:''Zapraszam Pana do naszego serwisu w celu wykonania zalecanych przez
producenta napraw "... Kupiłem w związku z tym nowe opony ,żeby starych nie zakładać na nowe felgi :devil: .


Hm, byłem dzisiaj w Serwisie (wycieczka 65km x 2) -w umówionym terminie . Wymieniono wiązkę kabli, jakąś obudowę ,a po felgi mam się zgłosić w innym terminie( jak z Wa-wy przyślą) :thumbsdown: . Gdyby nie ten szczegół to oceniłbym serwis na 10/10 . A tak to czeka mnie czekanie i jazda na starych oponach :devil: .


Dzisiaj felgi wymieniono- wszystko OK. Polecam  !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...