Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Airbag


Gość mikimor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladalem wlasnie sterowanie z kierownicy (działa tylko glosnosc) poruszalem kostkami i na razie wydaje sie ze po operacji kluczykiem kontrolka juz sie nie zapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie od jakiegos czasu jest podobnie .Sposob z kluczykiem owszem dziala ale po jakims czasie kontrolka znowu miga czasem jest to 100km czasem 50km a nieraz 100m.Dodam tylko ze komputer nie wykrywa zadnego bledu a kontrolka mimo wszystko miga:/.Mam tylko jedna uwage,tez zmienilem radio ale to bylo ponad rok temu a poduszka zaczela mi migac okolo 4 m-ce temu wiec to chyba nie ma znaczenia.

Tak czy siak bede obserwowal temat moze ktos na cos wpadnie.

 

pozdrawiam i licze ze rozwiazemy ten problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawilem spirale (zwijarke tasmy) w kierownicy juz nawet dzwonił em do serwisu to stwierdzili drut spiralny za ponad 1000zl + wymiana 150zl (nowe zamienniki chodza po niecale 300zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Piły (miejscowość Kaczory) naprawiają taśmy w cenie 150zł. Naprawiałem u nich rok temu taśmę i do dziś jest spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wlasnie w okolicach Piły jechac za daleko a wymontowac i wyslac żeby zrobili to z 5 dni bez auta. Wymieniał ktoś na zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń lub napisz do nich. Może mają jakiś egzemplarz na wymianę. Wysyślą sprawny a odeślesz uszkodzony.

Spróbować zawsze można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to norma ze kontrolka pasów chyba druga od lewej pod radiem gaśnie po ok 10-15 sek?

Dzis auto zostało przetrzepane 2 różnymi komputerami i zero błędów kostki posprawdzane po 2 razy a kontrolka nadal miga po usunięciu błędu metoda kluczykowa problem powraca, na postoju jedynie problem nie występuje choc wystarczy ruszyć autem i znowu błąd air...

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak samo....

Odłączenie akumulatora (nie zaszkodzi na cokolwiek?) działa tak samo, jak metoda "kluczykowa"? Już brakuje mi pomysłów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziubek wyslij mi pw dane kontaktowe np. FB lub linre na pw. Zamówiłem oryginał spirale jesli sie okarze ze jest ok po wymianie dam znac i za proponuje ci tańsza opcje wymiany tasmy

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ryzykuje mam 95% pewność, najwyżej wystawie na allegro a jesli podzała dam do regeneracji stara i tez wystawie to choc troche kosztow mi sie zwroci

Zwijak wymieniony airbag zgasł i juz sie nie pali

Ryzyko sie opłaciło winna byla taśma

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że się udało. Do wymiany jest kompletny zwijak, czy tylko taśma? Nie orientuję się, jak to tam wygląda. I jaki koszt wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienilem sam cały zwijak, jesli możesz to wysylasz do firmy robią ci regenerację odsyłają i zakladasz ja zakupilem nowy oryginał za 600zl z allegro (aso ponad 1000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5567JD00A nr. Czesci wyszukaj w allegro ale same zamienniki chyba sa, wymiana banalnie prosta (srubokret płaski, krzyzakowy i jesli dobrze pamietam klucz 22) Tylko nie krec czujnikiem skrętu to będziesz mial problem z ESP

jedziesz jak w opisie

Edytowane przez Cookies85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dojrzewam do wymiany - sprzedawcy oferują dwa rodzaje tych zwijaków - jak się upewnić (bez rozbierania) - który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdz po nr.czesci, najlepiej wyszukaj po nr vin u mnie byla ta B5567JD00A. Drugi rodzaj chyba jest bez multifunkcji

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...