Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie OC ??


seba.mak1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie jestem ciekaw w jakich ubezpieczalniach macie Swoje Nisski :roll: Bo sam jestem własnie przed nastepna opłata :wink: Obecnie jestem juz od 3 lat w PZU ale zastanawiam sie nad zmiana:) na nastepny okres policzyli mi 413zł oczywiscie pierwsza rata. Dodam ze mam bezszkodowosc :wink: Dla porównania w LINK 4 policzyli mi 960 za całosc ??

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety mocno zależy od miejsca rejestracji pojazdu - różnice mogą dochodzić do 100%.

W Gdyni coś około 790 najtańsze OC w Generali. Link4 mocno podrożało od zeszłego roku, a poza tym oszukują przy kontynuacji (zawyżają składkę). Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chełmiak
PZU - 100% - 2000zl za rok :(:(:( wlasnie musze zaplacic :(

straszna drożyzna u ciebie :shock: ,zalatw sobie jakies zniżki :wink: chyba że masz duże dochody :lol: Ja place w Generali 330 w ubiegłym roku placilem 220 i jak w tym mi powiedzieli ze 330 to bylem w szoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie jestem ciekaw w jakich ubezpieczalniach macie Swoje Nisski :roll: Bo sam jestem własnie przed nastepna opłata :wink: Obecnie jestem juz od 3 lat w PZU ale zastanawiam sie nad zmiana:) na nastepny okres policzyli mi 413zł oczywiscie pierwsza rata. Dodam ze mam bezszkodowosc :wink: Dla porównania w LINK 4 policzyli mi 960 za całosc ??

 

Pozdrawiam :wink:

 

Ja wzialem w samopomocy chyba 700 zl jednorazowo przy czym mam zwyzke za wiek i wzsystkie pozostale znizki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie kumpel ma sie dowiedziec ile wyjdzie w samopomocy ino sie tez zastaawiam a raczej obawiam jak jest z ich wypłacalnoscia?A jestem Ciekaw czy tez jest mozliwosc wziecia AC ??I ile to by wyszło?

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie kumpel ma sie dowiedziec ile wyjdzie w samopomocy ino sie tez zastaawiam a raczej obawiam jak jest z ich wypłacalnoscia?A jestem Ciekaw czy tez jest mozliwosc wziecia AC ??I ile to by wyszło?

 

Pozdrawiam :wink:

 

mi wyszlo najtaniej wziecie oc w samopomocy, ac wzialem w warcie bo jest mniejsza zwyzka za wiek i wyszlo mnie taniej. Przegladajac po stronkach internetowych dowiedziale sie ze w wiekszosci przypadkach samopomoc wyplaca wszystko jak nalezy (aczkolwiek w salonie nissana mi odradzili i mowile ze lepiej pzu albo tryg wziac) z ubezpieczeniem w warcie jest podobno gorzej bo ciezej odebrac to co sie tobie nalezy. Co sie dowiedzialem najwazniejszego to to jak wyplaca ewentualne odszkodowanie zalezy od osob w danym miescie pracujacych w danej firmie (w jednym miescie nie ma zadnych problemow w innym krew cie zalewa itd. itp. :) ).

 

EDIT. zartowno w samopomocy jak i w warcie zalatwilem sobie znizke marketongowa w kwocie 5-10%, ze niby bede dobry klient ;) wiec pytaj tez o takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTU to złodzieje!!

 

Za skasowany tył mojego Kadetta wypłacili 760 zeta. Mechanik w Łodzi szacował na 1200. W końcu znajomy mi naprawił za 5 stówek (niestety dość prowizorycznie)

 

Ja ubezpieczam OC i AC w Warice i wyszło w sumie 1400 rocznie.

OC wychodziło bardzo drogo (900/rok z 50% zniżką) ale za to na AC dali mi na dzień dobry 30% zniżki.

 

Jak ktoś płaci sdamo OC to polecam Samopomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubezpieczam OC i AC w Warice i wyszło w sumie 1400 rocznie.

OC wychodziło bardzo drogo (900/rok z 50% zniżką) ale za to na AC dali mi na dzień dobry 30% zniżki.

 

Faktycznie bardzo drogo. Ja za ten sam samochodzik w Hestii płaciłem coś koło 550zł...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją nyskę zapłaciłem w Wawie 1870 zł za OC ,AC ,NW ale mam wszystkie zniżki i oczywiście w PZU.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znacie moze stronki jakies z kalkulatorami?Znalazłem z Alianz a chciałbym z samopomocy i z PZU?Choc jak dzwoniłem na infolinie do PZU to powiedziała mi ze nie maja i sama tez nie moze mi przeliczyc :wink: moge albo zamowic agenta do domu albo sam sie do nich pofatygowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami napisał:

PZU - 100% - 2000zl za rok wlasnie musze zaplacic

 

straszna drożyzna u ciebie ,zalatw sobie jakies zniżki chyba że masz duże dochody Ja place w Generali 330 w ubiegłym roku placilem 220 i jak w tym mi powiedzieli ze 330 to bylem w szoku

 

Bo ty masz 1.4 a ja 2.0 :) I mam zwyzki za wiek :) ale za to juz 30% znizki. czyli w sumie 100%. Moze uda sie napisac do nich zeby zrezygnowali z tych 30%. Kumpel napisal i mu sie udalo :) Wiec byloby troche taniej. No ale na ten miesiac mam samochod z glowy nie pojezdze sobie bo wlasnie mi sie skonczylo ubezpieczenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wtrącę w temat ubezpieczeń, bo właśnie 12.08 mi się kończy.Obecnie mam w Generali i zapłaciłem 265 za rok (Nyska z 1991;1,4;zarejestrowana w powiecie gorzowskim;max zniżek, bez NW), ale teraz ma być ponad 300 :cry: .Więc poszukałem gdzie indziej i znalazłem Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Ta sama konfiguracja i 273 zł, gdyby mija zapalniczka była ze 2,3 lata młodsza to byłoby koło 230 zł, ale mam ubezpieczone w tej firmie mieszkanie, to wiem że dostanę jeszcze jakiś opust :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam powiem, jakie ja mam koszty ubezpieczeń (Warszawa):

AC w PZU to wyliczono mi na 2009 zł (płacę ratalnie),

NW 66 zł,

OC w Link4 377 zł.

 

Z OC było ciekawie. Wcześniej miałem w PZU z maksymalnymi zniżkami i płaciłem 750 zł. Dostałem blankiet do zapłaty z PZU, a tam co widzę? Oczom nie wierzyłem :shock: policzyli mi składkę za OC : 1400zł!!

A pierwsza rata 750 zł!! I do tego zniżka 20% [-o<

 

Wypowiedziałem umowę OC w PZU i przeniosłem się do Link4. Porównajcie kwoty, 4x mniejsze koszty. Pójdę jeszcze do swojego agenta PZU i dowiem się dlaczego przysłali mi takie bzdurne wyliczenie OC, tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ten temacik tez przerabialem przed tygodniem (niestety)

 

Ubezpieczenie OC zawsze czyli od 8 lat mialem w PZU czyli mam max zniszki 60% i za Almerke mialem do zaplaty 188 zl na pół roku (zawsze place II raty)

Dowiedzialem sie od znajomych ze komkurencyjne ceny na ubezpieczenia OC ma POCZTA !!! wiec sie udalem i pami wyliczyla mi ze na Almerke bede placil 112 zl !!! no i NW na poczcie kosztuje 12 zl a w PZU ok 58zl

Tak wiec na rok wychodzi oszczednosc ok 200zl !!!!!!

 

Tak wiec mysle ze sprawa jest godna przemyslenia i ja juz mam OC i NW na POCZCIE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w Samopomocy. Przy silniku 1.6 właśnie zapłaciłem 420,- zł na rok - OC (przy płatności w dwóch ratach i max zniżce). Ale robię tak, że pomimo, że mieszkam w Poznaniu płacę stawkę z Lubuskiego, bo tam jestem zameldowany i tam rejestruję kolejne autka.

A'propos wypłacalności: w przypadku OC, to nie nasz problem, ale tego, którego stukniemy... najniższa stawka najważniejsza! Przy AC już bym się zastanowił. Znajomy ma bardzo miłe wspomnienia z Allianz'em - zero problemów z wypłatą; poszedł, jak po swoje. Ale stawki mają dość wysokie, szczególnie dla młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się dzisiaj o OC w Filarze i na Poczcie.Filar 350, poczta 300.Tak więc koledzy z Rawicza i Dąbrowy Górniczej,chyba do was się przeprowadze :) .Ale wyjątkowo niskie stawki macie, aż za niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze, może ja faktycznie przepłacam...

 

Ale byłem wszędzie i tylko Warta zeszła poniżej 2 patyków za OC i AC...

Zastanawiam się co by było, gdynym AC zostawił w Warcie a OC gdziekolwiek byle taniej ?

Jak znam życie to mi zabiorą teo bonusa na AC i będzie parę stówek w plecy...

 

Ktoś ubezpiecza w Łodzi? (od Łodzi podobno droższa jest już tylko Wawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...