Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie OC ??


seba.mak1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś szuka taniego ubezpieczyciela to z czystym sumieniem mogę polecić Liberty Direct.

Dodatkowo przy wpisaniu poniższego kodu promocyjnego otrzymacie 50 zł zniżki na OC i 100 zł zniżki na AC.

 

Kod Promocyjny Liberty Direct: 90982389

 

Kalkulację można sprawdzić tutaj:

https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html

kod należy podać na dole tej strony.

Edytowane przez maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No ja odnowie temat troche.

No nie stety skonczyło mi sie oc.

I tak, byłem u siebie w biurze co ubezpieczałem to mam 30% zniżki i policzyli mi przy+szyby i nw 40% w mtu 850zł

W innym biurze policzyli taniej 830zł w innym miescie 807zł kolejna pani 801zł.O dziwo wszystko Mtu :book: i przy dwóch ratach po równych sumach.

I bądz tu mądry kilka biur a jedna ubezpieczalnia.

No i po rozm z kolega byłem w biurze gdzie cena była 830zł to miałem powołac sie na niego to pani obliczyła

mi składke 740zł przy 40% zniżek no i doszły szyby i nnw i mam dwie raty po 370zł.

Wczesniej mialem Avive ale było drożej to zmieniłem firme.

I chyba Mtu jest najtańsze.

Może są tańsze przy full zniżkach i płatność mw całości.

Gdybym pewnie miał te zniżki to płaciłbym też w całości a tak jedna rata jest tej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZM TU, za mój samochód wzięli 879 zł (max zniżki + zwyżka za Warszawę - złodziejstwo). W tym mam OC i Assistance po wypadku. Wg strony MTU zapłaciłbym 665 zł (czyli sporo taniej)

dla porównania za Xsarę Picasso z 2008 r. za OC+AC+NW+Assistance łyknęli przy max zniżkach 1822 zł. (wg MTU tyle samo).

Wychodzi mi z tego, że OC jest dość drogim ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...