Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] mocowanie zacisku w 1.6


ceniakenzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy mam taki problem, zmienialem dzisiaj klocki w serence i jak zawsze cos, prowadzenie w mocowaniu zacisku tak zardzewialo ze peklo i zostalo w mocowaniu. niestety nie idze tego rozwiercic, puki co zaklepalem przewod hamulcowy a zacisk z mocowaniem calkowicie zdjelem , jakos do pracy trzeba dojezdzac :rolleyes: konkretnie jestem teraz za granica , na allegro niemoge znalesc tego mocowania a na nowe mnie niestac. :unsure: ma moze ktos odsprzedac takie mocowanie albo dac namiar gdzie takie cos moge znalesc noi jedno prowadzenie. z gory dzieki za pomoc :rolleyes2: napewno od jakiegos autka pasuja te mocowania jak by ktos napisal od ktorego by mi to bardzo ulatwilo poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do mechanika i popros o podgrzanie palnikiem. przed ta operacja wywierc otwor od tyłu slizgu tak zeby go wybic po podgrzaniu koszt samech slizgu to juz sa grosze ok 15-20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do mechanika i popros o podgrzanie palnikiem. przed ta operacja wywierc otwor od tyłu slizgu tak zeby go wybic po podgrzaniu koszt samech slizgu to juz sa grosze ok 15-20 zł

 

 

 

 

dzieki kolego,szkoda ze jestem w niemczech a oni niestety mi tego nie zrobia tylko trzeba nowe kupic :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...