Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja obsługi Sunny


SaBaKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez sie podlaczam do prosby o manuala do N13 (CA16DE)

 

Witaj

Ściągaj stąd ( są tu serwisówki do praktycznie wszystkich modeli Nissana :D ) i połącz w całość, a następnie korzystaj :

http://www.nissanclub.cz/manuals.php?&...=cze&kols=5

Pozdrawiam :one:

 

szukalem juz i ni ma. jest tylko do jakiegos innego n13 (podobny do 200sx) tylko silnik sie zgadza, a buda, wnetrze i wszystko jest inne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w moim SANNY N13 mam silnik 1.6 12V . a w sciągniętej od książce "Sam naprawiam..." nie znalazłem prawie nic o tym silniku. czy mogli byście dać mi namiary na gdzie mógłbym znaleźć jakieś info dotyczące tych siników. Może w jakiś innych Nissanach był montowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktos moze instrukcje obslugi/ksiazeczke gwarancyjna do n13 z silnikiem E13S ? Ja do swojego "slonecznego" dostalem takowa , ale dla modeli z ' 89 z silnikami GA14S , GA16S i CD17 . Jakby co to moge sie wymienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Zorro001

No panowie to ja mam prawdziwy problem potrzebuję schematów elektrycznych mojego wozu a jest nim Nissan Sunny B-12 z silnikiem 1,6 12V. Problem jest następujący, jadę sobie i nagle silnik przestaje pracować. Paliwo jest i td. Próbowałem na zaciąg i się okazało, że nie ma w ogóle iskry na świecach. Zaholowałem się do mechanika i on najpierw myślał, że padł czujnika Hala, albo moduł zapłonowy, gdyż nie ma sterowania silnikiem, znaczy zapłonem. Sprawdził oczywiście cewkę zapłonową ale tak jak z czujnikiem hala i madułem zapłonowym jest wszystko ok. Nie wiem co jest grane, on nie ma niestety schematów do tego silnika i tez działa po omacku. Ratunku bo bez samochodziku jak bez nóg. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Na prosbe kolegi DonJoker zamieszczam brakujaca strone 174 ksiazki "Nissan Sunny - Sam naprawiam samochod". Wszystkie moje poprzednie linki sa nieaktualne (zablokowali mi konto na free.pl), dlatego wrzucam tutaj na forum jako zalacznik - w razie czego polezy dluzej (mam nadzieje).

Prosba do kolegi SaBaKa - jezeli znajdziesz chwile, to dolacz ta brakujaca strone do ksiazki.

Poprawka:

Jednak nie da sie tutaj zamiescic zalacznika, wiec wrzucilem na serwer zewnetrzny, ale nie wiem ile tam polezy. Link: http://bart1awo.republika.pl/174.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam czy ktos moze mi wyjasnic jedna rzecz jesli chodzi o wymiane żarowki w n14 z przodu jest cos takiego pusch -> <- pusch naciskam tak jak napisane na tej gumce i nic nie wychodzi nie chce nic polamac wiec moze ktos wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam!

 

potrzebowałabym schemat instalacji elektrycznej do nissana sunny. mam już instrukcję, którą tu podawaliście, ale nie mogę odczytać potrzebnych mi informacji, cyferki na schemacie są niezbyt czytelne i akurat tej najbardziej potrzebnej pozycji nie mogę odnaleźć :/

 

poratujcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...