Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning, modyfikacje, usprawnienia, ciekawe lub nietypowe wyposażenie


ranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się,a co najważniejsze i to jest przypadek!Po wymianie mieszka lewarek już tak nie stuka!I to wcale nie subiektywne odczucie a fakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czytałem info dot. podnoszenia mocy przez montaż cold air intake. Czy w nocie 1.4 da rade zamontowac takie cos? Ktoś się nad tym zastanawiał? Jak przeglądałem manuala to sposób budowy ori układu dolotowego jest dziwny (jak dla mnie) i ja tam nie widzę zbytnio możliwości instalacji CAI. W 1.6 jest bardziej przejrzysty i tam raczej roblemu nie byłoby ze stożkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mam pytanie dot. filtra k&n. Czy ktoś z Was go montował w nocie? Jeżeli tak to proszę o opinię. Przejrzałem parę stron amerykanckich i wiele osób odradza.

 

Pozdrawiam

Ja posiadam wmonowaną wkładkę K&N zamiast oryginalnego filtra. Bardzo sobie chwalę samochód zrobił się żwawszy, co pawda jeżdżę na gazie a spalanie wzrosło o około 0,5 litra.

 

Kierownica i mieszek obszyta,wygląda superosko.

Cena 240zł i 4h czekania :D

 

Jacko29 a jakaś fota :)

Edytowane przez El_Diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...nie pomyślałem ,że tak łakniesz wizji lokalnej :D

No ale bedziesz musiał uzbroić się w cierpliwość,gdyż wybywam jutro nad Bałtyk :D

postaram się coś wrzucić po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...nie pomyślałem ,że tak łakniesz wizji lokalnej :D

No ale bedziesz musiał uzbroić się w cierpliwość,gdyż wybywam jutro nad Bałtyk :D

postaram się coś wrzucić po powrocie.

 

Poprostu naoglądałem się rosyjskiego forum Nissanka Nota i byłem mile zaskoczony, o wszystkim o czym rozmawiają wstawiają fotki, takie fajne pomysły można podparzyć, tylko żebym jeszcze rosyjski znał to już wogóle byłby wypas :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tuning mojego notesa :D Felgi dezent F pomalowane zaciski i bębny na pomarańczowo. Podświetlenie tablicy rejestracyjnej zarówki z diodami SMD (6 żarówek w jednej). Końcówka wydechu. Obszyty mieszek i gałka. (Dołączę później kierownicę).

post-73771-0-84100800-1378885114_thumb.jpg

post-73771-0-02318100-1378885142_thumb.jpg

post-73771-0-40092800-1378885476_thumb.jpg

post-73771-0-58941500-1378887072_thumb.jpg

post-73771-0-10375700-1378887129_thumb.jpg

Edytowane przez Maqway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

sam pomysł jest fajny ale wykonanie elementów fatalne - wyobrażasz sobie jak będą wyglądały plastiki i tapicerka auta po kilkakrotnym montażu i demontażu takiego zastawu? A wystarczy miesjca styku tych sklejek z elementami auta  (a najlepiej i same sklejki)okleić czymś miękkim. Ot - ruskie wykonanie :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję informacji na temat ilości impulsów czujnika ABS w naszych Notach...

Gdyby gdzieś ktoś coś słyszał? to plissssssss :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ma może ktoś w 1,6 ponad nominalne 110 kucyków? może kiedyś ktoś znajdzie sposób jak chyba w primerach "tuning za 2 złote".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2225f468b10051e6med.jpg

 

Zdecydowałem się tutaj pokazać wahacze do Note po wymianie tulei gumowych na polimerowe.

Koszt  z wprasowaniem 220 zł.

W Olkuszu oczywiście f-ma Deuter.


http://poliuretany.olkusz.pl/pl/tuleje-wahacza-przedniego-dolnego-nissan-note-i-2szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kolor "tjuningowy"  :), ciekawe jak się będą sprawować w porównaniu ze standardem

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor zalezy od twardości, to jest pewnie 70-75 ShA, żólte mają cos koło 90 ShA (100 to stal :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...