Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning, modyfikacje, usprawnienia, ciekawe lub nietypowe wyposażenie


ranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc .Posiadam takie nakładki od ponad roku ,jest ok.trzeba tylko dobrze ,oczyscic i przykleic,jest zabezpieczenie na progi i na bagaznik

 

O jakich nakładkach piszesz - bo my mówimy o owiewkach przednich okiem ??? Możesz dać jakieś foto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przymierzyłem wreszcie kubek :rofl:

 

Wchodzi ok., ale ma dość sporo luzu,

dsc00597v1.jpg

 

Na dole są takie gumowe stopki, nr renault jak ktoś chce to odczyta.

dsc00605v1.jpg

 

Zostaje jednak w klijo :ball:

dsc00607v1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem identycznego egzemplarza - oczywiście mam na myśli kubek :rofl: - jeżdżą w nim najczęściej cukierki Kopiko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z kolegów posiada takie coś jak na foto? Akcesorium to jest zamieszczone w oficjalnym katalogu akcesorii do Note, jednak zdjęcie wydaje się być zrobione w QQ. Może ktoś ma? Czy pasuje to coś ;) w miejsce na kubek w Note?

 

Znalazłem jeszcze inny ciekawy nissanowski dodatek do Note. Na zdjęciu numer 2 oficjalna śmietniczka do naszego samochodu :).

post-32737-0-62463200-1342357516_thumb.jpg

post-32737-0-24487200-1342384162_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ranger ano sa są ale gdzie to kożna kupic? poza aso pewnie nie da rady a w aso ceny wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często można trafić na e-bay`u. Nawet z kosztami przesyłki, często cena bywa znacznie bardziej znośna niż w ASO. Ale ciężko kupować w ciemno. Mam duże wątpliwości do organizera, czy on faktycznie do Note pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w naszej dziurawo-drogowej i krzywo-krawężnikowej rzeczywistości szczególnie ten przedni spojler zderzaka niedługo by się uchował :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszej dziurawo-drogowej i krzywo-krawężnikowej rzeczywistości szczególnie ten przedni spojler zderzaka niedługo by się uchował :whistle:

 

Ale malkontent :/

Jeszcze gdybyś jeździł na glebie, albo sportowym to rozumiem...

Edytowane przez was79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzeba jeździć po terenie, wystarczy kilka razy zaparkować przodem do krawężnika - kiedyś specjalnie dokonałem pomiarów w kilku miejscach: wyniki od 9 do 22 cm - nasze służby drogowe mają wielką fantazję :rofl:

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kuna uszkodziła mi wyciszenie pod maską,a że w każdym aucie mi tak robi- postanowiłem zakończyć to w końcu. W poprzednim aucie całkowicie mi wygryzła. Kupiłem metalową siatkę o oczkach ok 1x1 cm w sklepie "Leroy Merlin" na dziale ogrodniczym. Wyciągnełem wyciszenie, trzyma się tylko na plastikowych kołkach. Na płaskim podłożu rozłożyłem wyciszenie , przyłożyłem siatkę i wyciąłem taki sam kształt. Pozostało tylko nałożyć matę, na nią siatkę i założyć kołki na swoje miejsce. Mimo, że siatka jest trochę sztywna to boki lekko opadały (tędy kuna wchodziła) założone zostały małe blaszki.

post-52123-0-08607700-1347107730_thumb.jpg

post-52123-0-71647000-1347107777_thumb.jpg

post-52123-0-64929800-1347107834_thumb.jpg

Edytowane przez johnrambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapać kunę to tak jak złapać tygrysa :D

Hmmmm...a jednak wielkość ma znaczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry wątek na to co wklejam ale na alle są półki do notka do bagażnika. A jako że nie kazdy miał je w wyposażeniu to moze sie komus przydać: http://allegro.pl/polka-polki-bagaznika-nissan-note-i2594799319.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem, jak byłem ostatnio na przeglądzie, to w aso reno była promocja kubeczków-popielniczek, o których dyskutowaliśmy. Cena 109 zł :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby podglądali nasze forum??? :D

A mnie chodzi po głowie montaż kierunków w lusterkach :D Tylko za obudową nie ma za wiele miejsca więc w grę wchodzi tylko zewnętrzny LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W swoim notku mam nakładki progowe i listwę ochroną na zderzak z firmy:

http://www.alufrost.pl/

nakładki dostałem przy zakupie a listwę kupiłem sam- jak na razie sobie chwalę

Wszystko ładnie a gdzie zdjęcia? :whistle:

 

Czyżby podglądali nasze forum??? :D

A mnie chodzi po głowie montaż kierunków w lusterkach :D Tylko za obudową nie ma za wiele miejsca więc w grę wchodzi tylko zewnętrzny LED

Też o tym myślałem ale przeszperałem internet i nic do NOTKA nie znałazłem. :whistle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem, jak byłem ostatnio na przeglądzie, to w aso reno była promocja kubeczków-popielniczek, o których dyskutowaliśmy. Cena 109 zł :devil:

 

Jak coś takiego kosztuje ponad stówę, to lepiej trochę dopłacić i kupić oryginalną nissanowską - pasuje idealnie i jest podświetlana ;). Taki "kubeczek" od Renault to jak dla mnie max 30 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...