Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm COBRA AK 4415


papierki2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników alarmu Cobra montowanego w naszych QQ. Chodzi mi głównie o serię 4415.

W alarmie istnieje możliwość aktywowania dodatkowych funkcji m.in. aktywacja automatycznego uzbrojenia systemu itp.

Można to zaprogramować, ale niestety nie posiadam odpowiedniej tabeli, którą mają tylko serwisy.

Czy któryś z kolegów jest w posiadaniu takiej tabeli lub informacji w jaki sposób mogę włączyć odpowiednie (interesujące) mnie funkcje.

 

 

P.S. W trakcie przeglądu okresowego poprosiłem serwis aby aktywował mi 2 funkcje. Niestety, po godzinie prób włączyli tylko jedną funkcję

która jeszcze nie działa tak jak powinna. Powiedzieli, że oni dopiero (o zgrozo) uczą się aktywować takie funkcje bo nikt wcześniej o nie nie prosił.

Z uwagi na odległość do serwisu i brak czasu (i nerwów) nie chcę tam jechać i to poprawiać.

 

Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Stary, normalnie szacun...

Myślę, że temacik można zamknąć. Jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już tego nie ma. Jak chcesz mogę Ci podesłać na priv

 

Posiadam takowy alarm wiec jeżeli to nie sprawi problemu prześlij również do mnie na priv tez plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, już tego nie ma. Jak chcesz mogę Ci podesłać na priv

 

Będę Ci bardzo wdzięczny jeśli podrzucisz mi też na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego pliku niemożna znaleźć bo został skasowany :) bo go przeglądałem 11gru ale mój błąd nie zapisałem na dysku tylko przeglądałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego pliku niemożna znaleźć bo został skasowany :) bo go przeglądałem 11gru ale mój błąd nie zapisałem na dysku tylko przeglądałem :/

 

Podaj maila to Ci go przeslę.

 

Daj znac czy pliczek dotarł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Wiem, że odgrzewam koleta, ale instrukcji do Cobry AK4415 nigdzie nie mogę znaleźć.

Nie mówię o książeczcze reklamowej, dodawanej do alarmu. Trudno nazwać ją inczej,

skoro są informacje że alarm ma jakąś funkcje, ale nie jest napisane jak ją włączyć :-(

Jeżeli ktoś ma opis jak włączyć funkcje reklamowane w książeczce - proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odgrzewam koleta, ale instrukcji do Cobry AK4415 nigdzie nie mogę znaleźć.

Nie mówię o książeczcze reklamowej, dodawanej do alarmu. Trudno nazwać ją inczej,

skoro są informacje że alarm ma jakąś funkcje, ale nie jest napisane jak ją włączyć :-(

Jeżeli ktoś ma opis jak włączyć funkcje reklamowane w książeczce - proszę o info.

Witam

W załączniku masz instrukcję

Instrukcja_instalacji_i_programowania_Cobra_CAN_4400_rev_00 (2).pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 lat później...

Witam.
Mam pytanie odnośnie tego alarmu (cobra AK/AC4415/4416) zamontowanego w moim QQ J10. 
Według instrukcji aby przeprowadzić programowanie trzeba m.in. otworzyć maskę.
Gzie w Qashqaiu po lifcie znajduje się czujnik otwarcia maski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem pod maską i nie znalazłem tego czujnika.
Wujek google pokazuje tylko jak wygląda ten czujnik, ale nie pokazuje jego umiejscowienia.
U mnie są tylko gumowe odbojniki.
Ponadto na desce rozdzielczej nie ma wskaźnika otwarcia maski.

mr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...